Szívatós szívesség

Szívatós szívesség

Moving McAllister

Rick Robinson feltörekvő gyakornok, akinek négy napja van az ügyvédi vizsgájáig. Mivel be akar vágódni a főnökénél, olyan szívességet tesz, amelyet nem kellene. Egy lestrapált kamionnal Los Angelesbe indul a főnöke holmijával, annak Hollywoodba tartó unokahúgával, valamint a lány tengeri malacával. Az út során számos kalandban lesz részük: a kocsi többször is lerobban, autóstopposokkal és válogatott bunkókkal találkoznak. Az Amerikát átszelő pokoli út során Rick nemcsak rengeteg élettapasztalatot szerez, de rátalál a szerelemre is.

Rendező: Andrew Black
Forgatókönyvíró: Benjamin Gourley
Premier (HU): 2008.12.30.

2018.07.05 majkymi

Nem igazán tartom humorosnak, legalábbis egy kezemen meg tudom számolni, hányszor is nevettem az egészen. Másodsorban ugyan nagyon jó hangulata van a filmnek, nekem a Csuklónyiszálók jut róla eszembe, amit sokkalta inkább tudok ajánlani.

2015.02.13 bocerkaa

Egy egész jó kis road movie ahhoz képes, hogy ez egy számtalanszor lerágott téma. Mila Kunis alakítása nem rossz, bár sosem tartozott a kedvenc színészeim közé. Van egyfajta jó hangulata a filmnek, amiért érdemes megnézni. Én jól szórakoztam.

A film összbevétele 42 200 dollár volt (imdb.com).