Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Szilonka   2020. 01. 30.

A témájában az egyik legjobb. Remek szereposztás, jó párbeszédek és érdekfeszítő történet.

indingo   2017. 04. 12.

Tetszett a film szokatlansága. Nem az a megszokott közhelyekkel teletűzdelt sztori van egy pici tudományossága is. Több gondolatot is felvet az emberben.

HercegPeter   2017. 04. 24.

Meglepően jó volt. Vicces és Joseph Fiennes is remekül hozta a figurát. Története talán nem sok volt, de ennek a filmnek nem is kellett. A gyilkosos szál szépen keretbe foglalja az egymástól elkülönülő, idiótákról szóló fejezeteket. Kissé feleslegesnek is éreztem. Ez egy olyan film, amiből akár sorozatot is lehetne forgatni.

VvV   2018. 12. 22.

Szerintem ez egy élvezhető film. Van humora annak ellenére, hogy a halálról szól. Egy kis nyomozás és romantika.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Szerintem ez egy korrekt kis film. A története érdekes, már abból a szempontból is, hogy valóban van ilyen díj. Érdekes volt a nyomozós szál, meg a legmorbidabb meghalási módiok.