Szilonka   2020. 01. 30.

A témájában az egyik legjobb. Remek szereposztás, jó párbeszédek és érdekfeszítő történet.

indingo   2017. 04. 12.

Tetszett a film szokatlansága. Nem az a megszokott közhelyekkel teletűzdelt sztori van egy pici tudományossága is. Több gondolatot is felvet az emberben.

HercegPeter   2017. 04. 24.

Meglepően jó volt. Vicces és Joseph Fiennes is remekül hozta a figurát. Története talán nem sok volt, de ennek a filmnek nem is kellett. A gyilkosos szál szépen keretbe foglalja az egymástól elkülönülő, idiótákról szóló fejezeteket. Kissé feleslegesn... több»

VvV   2018. 12. 22.

Szerintem ez egy élvezhető film. Van humora annak ellenére, hogy a halálról szól. Egy kis nyomozás és romantika.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Szerintem ez egy korrekt kis film. A története érdekes, már abból a szempontból is, hogy valóban van ilyen díj. Érdekes volt a nyomozós szál, meg a legmorbidabb meghalási módiok.

Timcsi   2019. 03. 30.

Remek film én nagyon bírtam a főszereplő párost. Az egyik kedvencem Joseph Fiennestől. Izgalmas történet, jó párbeszédek.

ZsoltSon   2016. 12. 15.

viccesek azok a részek, amikor a konkrét módszereket próbálja ki magán a srác, hogyan ártson magának, de a többi csak fölösleges körítés