VvV   2018. 12. 22.

Pont azért tud élvezetes lenni, mert más mint a megszokott amerikai cucc. A története egész jó és Cruz pedig gyönyörű.

azurou   2017. 12. 31.

Ó, hogy én ezt a filmet mennyire imádtam régen. És szerencsére semmit sem kopott a régi fényéből. Még mindig egy szórakoztató és izgalmas kalandfilm, amit az egész családdal meg lehet nézni. Szerintem kevés ilyen film van, ezért is jár nálam az öt csillag érte. Mert annyira különleges.

dosty   2016. 02. 10.

Egy kissé bugyuta, már bocs, hogy ezt mondom, de szerintem ezt a filmet egy picivel több fantáziával sokkalta időtálóbbá lehetett volna varázsolni. Így csak az jut róla eszembe, hogy volt idő, amikor ez a film "trendi" volt. Nagy kár érte.

Michel Muller