Cowboyok

Cowboyok

The Cowboys

A Cowboyok című westernben a tapasztalt vadnyugati róka, Wil Anderson útra kel, hogy tizenegy zöldfülű kamasznak megtanítson mindent, amit egy cowboynak tudnia kell. A keménykezű, mogorva férfi számos trükköt mutat a fiúknak és jópár csávából kisegíti őket. Amikor… Több

Premier: 1972.01.13.

2023.08.26 Ergit

Talán az első John Wayne film, amit megnéztem. Tetszett! Mind fiataloknak, mind felnőtteknek való! Szerény véleményem szerint ilyen filmeket kellene néznie a mai fiataloknak is! Hiszen ahogy minden újszülöttnek minden vicc új, úgy minden mese és film is új számukra!

Bruce Dern azt állította, hogy John Wayne részeg volt, és whiskyt ivott reggel, amikor forgatták a haláljelenetét.Szerző: Thibo84

Bruce Dern azt mondta, hogy az Aljas nyolcas című film készítése után harmincöt évvel is kapott gyűlöletleveleket John Wayne meggyilkolása miatt.Szerző: Thibo84

Röviddel a film megjelenése után Bruce Dern halálos fenyegetéseket kapott, mert karaktere megölte John Wayne-t.Szerző: Thibo84

Amikor John Waynevtájékoztatta Bruce Dernt, hogy a karaktere le fogja lőni Wayne karakterét, azt mondta Dernnek, hogy a közönség utálni fogja ezért. Dern erre azt válaszolta: "Igen, de biztosan szeretnek Berkeley-ben."Szerző: Thibo84