
Vélemények (22)
Bevallom, azt hittem, ez csak egy újabb krimi sztárokkal, de aztán rohadt mélyre vezetett. A hallgatás és a testbeszéd többet mond minden párbeszédnél. Nem tökéletes, egy epizódon belül is beszürkül időnként, de ott az a kemény vibe. Simán odatettem a kanapéra magam.
A karakterek viszik a hátukon, de néha az írás tényleg megszédül. De Tom Hardy, Mirren és Brosnan… nő ők egy másik liga, miattuk a hibák ellenére is érdemes elkezdeni.
Városi alvilági energia megvan, de néha egy tévésebességű show-nak érzem. Ettől függetlenül odab… az egész.
Harry precíz, hideg és mégis karizmatikus – Tom Hardy megint hozza a formáját, már csak miatta is érdemes elkezdeni.
Senki ne várjon Blöff- vagy Úriemberek-kaliberű alkotást. Tom Hardy jó, a többiek karaktere konkrétan idegesítő, nekem sztori is gyenge.. Erőltetett menőzés, gyenge párbeszédek. Nekem csalódás volt...
Ki akartam kapcsolni az első résznél, de vártam picit... Iszonyat erőltetett... nagyon rossz... Tom a szokásos, mint az összes filmjében... ugyanaz. Pierce-hez nagyon nem illik... a Tulsa King 50x jobb...