86% 332 szavazat

Gengsztervilág

MobLand

 Több
Filmadatlap
22
Vélemények (22)
46
Szereplők (46)
12
Képek (12)
3
Videók (3)
12
Érdekességek (12)
1
Díjak (1)
1
Filmkritika (1)
43
Cikkek (43)
2
Fórum (2)

Vélemények (22)

Írj véleményt
 
2025.06.10 alien007

Bevallom, azt hittem, ez csak egy újabb krimi sztárokkal, de aztán rohadt mélyre vezetett. A hallgatás és a testbeszéd többet mond minden párbeszédnél. Nem tökéletes, egy epizódon belül is beszürkül időnként, de ott az a kemény vibe. Simán odatettem a kanapéra magam.

0
 
2025.05.16 batteryfree

A karakterek viszik a hátukon, de néha az írás tényleg megszédül. De Tom Hardy, Mirren és Brosnan… nő ők egy másik liga, miattuk a hibák ellenére is érdemes elkezdeni.

0
 
2025.04.14 lnorbert33

Városi alvilági energia megvan, de néha egy tévésebességű show-nak érzem. Ettől függetlenül odab… az egész.

1
 
2025.06.09 gandalf01

Harry precíz, hideg és mégis karizmatikus – Tom Hardy megint hozza a formáját, már csak miatta is érdemes elkezdeni.

0
 
2026.03.31 Harmos

Csalódás

Senki ne várjon Blöff- vagy Úriemberek-kaliberű alkotást. Tom Hardy jó, a többiek karaktere konkrétan idegesítő, nekem sztori is gyenge.. Erőltetett menőzés, gyenge párbeszédek. Nekem csalódás volt...

0
 
2025.06.26 Jobblibsi

Hatalmas dumák, Guy Ritchie. Kell ennél több?

0
 
2026.01.16 Pozmann

Ez borzalmas...

Ki akartam kapcsolni az első résznél, de vártam picit... Iszonyat erőltetett... nagyon rossz... Tom a szokásos, mint az összes filmjében... ugyanaz. Pierce-hez nagyon nem illik... a Tulsa King 50x jobb...

0
 
2025.06.23 BlackSpears

Átlagos

Tetszik az angliai stílusú modern maffia világ, de picit sablonos és elcsépelt, hogy mindent kiiktatással oldanak meg. A színészi játék vegyes még, de a végére jobb lehet. Picit magasabb elvárásaim voltak ezzel a sorozattal szemben a nevesebb színész... Több

0