A hamisító

The Forger

2018.08.12 erahurka

Nagyon lesajnált darab de szerintem egynek azért elmegy. Csak Travolta borzalmasan szétbotoxozott arcát ne kellene annyit bámulni benne :D

2016.08.06 mamiéstöti2

Több szálon futó cselekmény egy történetben. Érdekes megközelítés, mondhatni megtörtént események alapján is készülhetett volna, egy teljesen elképzelhető szituáció. Szomorú film.

2016.10.13 tiszaizsofi

A filmmel kapcsolatban nem igazán állt össze számomra hogy mi is a fő mondanivaló, kissé összecsapott és John Travoltatól többet vártam korábbi filmjeiből kiindulva. Mindig vártam a fordulatra de nem jött...

2016.07.10 tamas84

Ez mennyire borzasztó film már. Egyszerűen nem találom a szavakat. Ki gondolta ezt komolyan, és mégis miért? Hogy fordulhatott ez elő? Na, azt hiszem eleget is mondtam. Messziről tessék kerülni!

2017.05.04 VK

Ez egy igazán jól sikerült film. Kiváló színészek vannak benne. Fordulatos, izgalmas, cselekményes film. Nekem nagyon bejött, többször is nézhető film.

2015.09.11 Toncsi

Rossz történet, még rosszabb forgatókönyv, és a színészi stáb is úgy gáz, ahogy van. Csak pislogtam, hogy mi volt ez a förtelem, de azt ajánlom, de kövessétek a példámat!

2017.11.21 StephenEt

Az egy dolog, hogy a film pocsék, de ilyen rettenetes alakításokat is régen láttam már. John Travolt magára nézve is szégyen.