A hamisító

A hamisító

The Forger
John Travolta

Egy tolvaj apjával és fiával együtt meghamisít egy Monet festményt, melyet megpróbálnak kicserélni az eredetire. A trió élete akciójára készül, de vajon számolnak az összes lehetséges buktatóval?

(hp)

Rendező: Philip Martin
Forgatókönyvíró: Richard D'Ovidio
Premier (HU): 2015.04.09.

2018.08.12 erahurka

Nagyon lesajnált darab de szerintem egynek azért elmegy. Csak Travolta borzalmasan szétbotoxozott arcát ne kellene annyit bámulni benne :D

2016.08.06 mamiéstöti2

Több szálon futó cselekmény egy történetben. Érdekes megközelítés, mondhatni megtörtént események alapján is készülhetett volna, egy teljesen elképzelhető szituáció. Szomorú film.

2016.10.13 tiszaizsofi

A filmmel kapcsolatban nem igazán állt össze számomra hogy mi is a fő mondanivaló, kissé összecsapott és John Travoltatól többet vártam korábbi filmjeiből kiindulva. Mindig vártam a fordulatra de nem jött...

2016.07.10 tamas84

Ez mennyire borzasztó film már. Egyszerűen nem találom a szavakat. Ki gondolta ezt komolyan, és mégis miért? Hogy fordulhatott ez elő? Na, azt hiszem eleget is mondtam. Messziről tessék kerülni!

2017.05.04 VK

Ez egy igazán jól sikerült film. Kiváló színészek vannak benne. Fordulatos, izgalmas, cselekményes film. Nekem nagyon bejött, többször is nézhető film.

A film összbevétele 500 304 dollár volt (imdb.com).

A kémnő visszatér
Alvó kutya