Anesztézia

Anesztézia

Anesthesia

A Columbia University filozófia professzora, Walter Zarrow megsebesül, miközben kirabolják. Menekülés közben az éjszaka közepén becsönget egy középkorú kétgyermekes férfihez, Samhez. A férfi vonakodva fogadja Zarrowot, aki a kezei között veszti el eszméletét. A különös éjszakán sorsok fonódnak… Több

Forgatókönyvíró: Tim Blake Nelson
Gloria Reuben
Gloria Reuben
Glenn Close

2017.04.21 Henk

Egyet kell értenem, abszolút megtévesztő ez a mozaikossága a történetnek, még ha az egyes jelenetek dramaturgiailag nagyon is jól vannak megkomponálva az összhatás valahogy nem jut érvényre a filmben, nehezen tud az ember valamilyen magasabb tanulságot levonni.

2015.08.24 nándi99

Nagyon tetszettek a kis epizód szerepek, szerintem mind-mind nagyon ütős történet egyenként, az viszont számomra nagyon is zavaró volt, hogy egyszerűen nem állt össze egésszé. Kristen Stewart is egész kellemesen meglepett, szerintem nagyon is jó színésznő, csak épp ritkán kap jó szerepeket.

A film összbevétele 78 270 dollár volt (imdb.com).

A rendező Tim Blake Nelson már a nyolcvanas évek óta szerette volna elkészíteni a filmet. Szerző: dulkap

A filmet elkészítését egészen addig nem hozták nyilvánosságra, amíg pár diák észre nem vette, hogy Kristen Stewart az egyetemükön forgat New York-ban.Szerző: dulkap

Mr. Robot
2015