Henk   2017. 04. 21.

Egyet kell értenem, abszolút megtévesztő ez a mozaikossága a történetnek, még ha az egyes jelenetek dramaturgiailag nagyon is jól vannak megkomponálva az összhatás valahogy nem jut érvényre a filmben, nehezen tud az ember valamilyen magasabb tanulságot levonni.

nándi99   2015. 08. 24.

Nagyon tetszettek a kis epizód szerepek, szerintem mind-mind nagyon ütős történet egyenként, az viszont számomra nagyon is zavaró volt, hogy egyszerűen nem állt össze egésszé. Kristen Stewart is egész kellemesen meglepett, szerintem nagyon is jó színésznő, csak épp ritkán kap jó szerepeket.

Glenn Close
Gloria Reuben
Gloria Reuben
Glenn Close
Kristen Stewart

A film összbevétele 78 270 dollár volt (imdb.com).

A rendező Tim Blake Nelson már a nyolcvanas évek óta szerette volna elkészíteni a filmet.

A filmet elkészítését egészen addig nem hozták nyilvánosságra, amíg pár diák észre nem vette, hogy Kristen Stewart az egyetemükön forgat New York-ban.