Egy ház, három család

The House

2022.04.29 BoBamburg

Netflixes antológia. 3 történetet mesél el, közös bennük, hogy mind egy-egy stop motion film és, hogy mind a három egészen nyomasztó, sötét történet. Nagyon kellemes meglepetés volt számomra.

2022.02.04 Lubi

a nap véleménye

Felkavaró babaházi történetek

A Netflix ezúttal egy felnőtteknek szóló stop-motion animációs filmmel borzolja fel a közönsége kedélyeit. Az Egy ház, három család három, tematikusan összekapcsolódó rövidfilmje a lakhatási problémák társadalmi kérdéseit járja körül. Az egyes történ... Teljes kritika

2022.04.06 kabel

Meglepő és izgalmas

Három különböző családtörténet, három különböző élet bemutatása, három kohezív, de mégis eltérő módon. A film egy helyszínhez való kötődésüket járja körbe, néhol creepy, néhol komor, de végig magával ragadó történetben.

2022.01.27 jakedave

Mi volt ez?

Hát lehet, hogy én vagyok a hülye, de én ebből egy büdös szót nem értettem. Ebben mi volt a jó?

2022.01.18 HannaK

Különleges látványvilágú animációs történet. Az első történet tetszett a legjobban, még néztem volna. A figurák csodásak, és a hangulat is magával ragadja az embert.

2022.01.22 HanGa

Az ötlet a három kis történettel izgalmasan hangzott. Nem pont ilyen filmre számítottam, de nem csalódtam. Kicsit elvont, de érdekes film.

2022.01.27 Fikatours_blogger

Horror a bábszínházban

Már megint kilógok a sorból, amikor azt mondom, ez a produkció csak mérsékelten tetszett. Azon gondolkoztam, hogyha valaki megírt egy forgatókönyvet, melyik az a pillanat, amikor úgy dönt, ebből inkább egy jó kis bábfilmet kellene csinálni?

2022.02.11 Bakugan

A stop-motion filmek kedvelőjeként úgy éreztem, adok ennek az alkotásnak is egy esélyt, és jól tettem. Mint ahogy a cím is mondja, a film 3 történetet mutat be, aminek a középpontjában egy ház áll. Elég érdekes és elborult hangulata és egyedi képi vi... Több

2022.01.16 G.Noir

Hát ez valami elképesztően szürreális élmény volt! Aki szereti a stop-motion animációs filmeket, valamint groteszk humorra és borzongásra vágyik, az mindenképp tegyen vele egy próbát!