Egy ház, három család

Egy ház, három család

The House
HannaK

Egy misztikus ház és három sors fonódik össze ebben a sötét hangulatú animációs vígjátékban. Egy szegény család, egy szorongó vállalkozó és egy savanyú házinéni találkoznak egy fedél… Több

Forgatókönyvíró: Enda Walsh
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2022.01.14. | Netflix (2022.01.14.)

2022.04.29 BoBamburg

Netflixes antológia. 3 történetet mesél el, közös bennük, hogy mind egy-egy stop motion film és, hogy mind a három egészen nyomasztó, sötét történet. Nagyon kellemes meglepetés volt számomra.

2022.02.04 Lubi

a nap véleménye

Felkavaró babaházi történetek

A Netflix ezúttal egy felnőtteknek szóló stop-motion animációs filmmel borzolja fel a közönsége kedélyeit. Az Egy ház, három család három, tematikusan összekapcsolódó rövidfilmje a lakhatási problémák társadalmi kérdéseit járja körül. Az egyes történ... Teljes kritika

2022.04.06 kabel

Meglepő és izgalmas

Három különböző családtörténet, három különböző élet bemutatása, három kohezív, de mégis eltérő módon. A film egy helyszínhez való kötődésüket járja körbe, néhol creepy, néhol komor, de végig magával ragadó történetben.

2022.01.27 jakedave

Mi volt ez?

Hát lehet, hogy én vagyok a hülye, de én ebből egy büdös szót nem értettem. Ebben mi volt a jó?

2022.01.18 HannaK

Különleges látványvilágú animációs történet. Az első történet tetszett a legjobban, még néztem volna. A figurák csodásak, és a hangulat is magával ragadja az embert.

Annak ellenére, hogy sorozatként van feltüntetve, ez valójában egyetlen játékfilm. Az itt található három „epizód” valójában csak ennek az antológiai filmnek a három fejezete. A Netflixen nincs mód arra, hogy a néző a filmet három különálló epizódként nézze meg, egyszerűen egy 97 perces filmként szerepel a kínálatban.Szerző: Thibo84

Értékelés: 8.5/10
(2022. 02. 18.)
Mindent történet saját értékelést kapott, de szeretném összegezni ezt az igazán különleges és egyedi alkotást. Enda Walsh, dublini író, történeteit roppant tehetséges alkotók álmodták celluloidszalagokra. Több

(2022. 02. 04.)
Kihagyhatatlan megjegyezni, hogy a látvány egyszerűen fenomenális. Egyáltalán nem ütnek el egymástól a különböző anyagok, az animálás hibátlan és mindennek jelentőséget ad. Furcsa érzetet kelt, hogy a szálas anyag válik az emberivé, a makulátlanul animált képek pedig hideggé és művé. Több