
Vélemények (17)
Ezt a sorozatot leszűkíthették volna öt-hat részre, mert a fele rettenetesen unalmas. Sajnálom, mert az első két rész és az alaptörténet nagyon ígéretesnek tűnt, a színészi játékban és a film hangulatában sincs semmi hiba. Az utóbbi pozitívumok miatt tudtam végül közepesre értékelni.
Én is így érzek. Folyamatosan lekötött, egy pillanatra sem unatkoztam. Szerintem is szuper.. Én ajánlom mindenkinek.
Kétlem, hogy a kritikám a kommentek közé kerül! Félre tájékoztatják a nézőket. Életemben már több mint 1500 filmet néztem (mert excel-ben mindet baírom), és 200 sorozatot is. Ekkora baromságot, mint ez a sorozat életemben nem láttam. A piroska és a f... Több