Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

sanyibacsi   2020. 03. 29.

A mafab.hu egy hazug portál!

Kétlem, hogy a kritikám a kommentek közé kerül! Félre tájékoztatják a nézőket. Életemben már több mint 1500 filmet néztem (mert excel-ben mindet baírom), és 200 sorozatot is. Ekkora baromságot, mint ez a sorozat életemben nem láttam. A piroska és a farkas meséje sokkal izgalmasabb. Vontatott, egyáltalán nem izgalmas, és egy nagy baromság az egész. Ha valaki el van ájulva Stephen Kingtől, akkor ez a sorozat majd kiábrándítja, mert egy rakás sz@r! Ha lehetne mínusz 10-es osztályzatot adni rá, megtenném. Elvett az életemből kb. 8-9 órát, amit nagyon megbántam. Ezért sincs az értékelése fenn a Port.hu-n, mert ott is megkapná a negatív kritikát.

iq.csabi   2020. 02. 23.

Nagyon erős sorozat. Nagyon erősen kezd, és végig fenn is tartja a figyelmet, a varázsából csak az vesz el, hogy hetente egy rész jön ki. Kíváncsian várom, mit hoznak ki a sztoriból a sorozat végére.

Thirst0626   2020. 03. 29.

Én is így érzek. Folyamatosan lekötött, egy pillanatra sem unatkoztam. Szerintem is szuper.. Én ajánlom mindenkinek.

Jason Bateman
Yul Vazquez
Mare Winningham
Cynthia Erivo

A kívülálló egy nagyon erős misztikus krimi, ami simán kiemelkedik a műfaj aktuális mezőnyéből. Ha nem olvastad a könyvet, akkor mindenképpen kötelező látnivaló! több»