Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Jason Bateman
Yul Vazquez
Mare Winningham
Cynthia Erivo

Caravaggio1978   2021. 07. 31.

Ez most pozitív lesz :)

Szerintem ezt nagyon jól összehozták, én általában nem elmélkedni, meditálni vagy jógázni akarok a filmnézés közben vagy után, egyszerűen csak jól érezném magam, elvinne a film oda, ahol játszódik, elvegyülnék a szereplők között... Nekem ez megvalósult itt, nagyon tetszett a történet, a könyvet szégyenszemre nem láttam, de ezek után elolvasom.

Greeta   2020. 08. 29.

A kezdés valóban nagyon erős, hamar beszippantja a nézőt, hogy vajon mi állhat a dolog hátterében. A részek előrehaladtával egyre több mindent tudtunk meg és bár nem erre számítottam összességében tetszett a sorozat.

Szilonka   2020. 08. 23.

Az első rész nagyon felcsigázott egy érdekes alapötletet dobott be, de sajnos a részek előrehaladtával egyre kuszább és értelmetlenebb lett az egész. Kár érte.

iq.csabi   2020. 02. 23.

Nagyon erős sorozat. Nagyon erősen kezd, és végig fenn is tartja a figyelmet, a varázsából csak az vesz el, hogy hetente egy rész jön ki. Kíváncsian várom, mit hoznak ki a sztoriból a sorozat végére.

harnas1207   2021. 06. 10.

A sorozat hűen hozta Stephen King könyveinek fílingjét. Olyan volt, mint egy szorulás. Izgatottan kezdesz bele, de szenvedés lesz, sokáig tart, és a végét már amúgy is előre tudod. A sztori jó volt, de kevés egy 10 részes sorozathoz. Az izgalmas, fes... több»

belavagyok   2020. 10. 02.

Én megvártam, amíg az összes rész kijön. A története elég zavaros volt még az elején örültem, hogy több szálon futott és a végére minden szál összeforrt.

HannaK   2020. 10. 10.

Még több ilyet szeretnék. Remek sorozat volt, amely végre méltóan dolgozta fel a Stephen King egyik remek könyvét. Izgalmas történet.

Ha beszélhetünk valamiféle bravúrról A kívülálló kapcsán, az az, hogy mindezek ellenére végig fenn tudja tartani az érdeklődést, a sorozat a lassú tempója ellenére sem válik unalmassá. több»

A feszültség, a bűnügyi szál nagyon a helyén volt, az in medias res kezdéstől eltekintve nagyon lassan és okosan építkeztek, jó volt a valóság és a misztikum ütköztetése is. több»

A kívülálló egy nagyon erős misztikus krimi, ami simán kiemelkedik a műfaj aktuális mezőnyéből. Ha nem olvastad a könyvet, akkor mindenképpen kötelező látnivaló! több»