A kívülálló

The Outsider

2023.05.21 Rozmaring Tündér

Ezt a sorozatot leszűkíthették volna öt-hat részre, mert a fele rettenetesen unalmas. Sajnálom, mert az első két rész és az alaptörténet nagyon ígéretesnek tűnt, a színészi játékban és a film hangulatában sincs semmi hiba. Az utóbbi pozitívumok miatt tudtam végül közepesre értékelni.

2022.04.11 JRD

Egy majdnem jól sikerült adaptáció

Majdnem sikerült. A könyv állatira jó, és az elején hozta is a King-érzést. Rejtély, félelmetesség, talány. Aztán lassan ellaposodik, de még így is élvezhető sorozat. De ne hallgass rám, nézd, és dönts el! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2022.02.24 kabel

Stephen King unalmasítva.

2020.08.23 Szilonka

Az első rész nagyon felcsigázott egy érdekes alapötletet dobott be, de sajnos a részek előrehaladtával egyre kuszább és értelmetlenebb lett az egész. Kár érte.

2020.08.29 Greeta

A kezdés valóban nagyon erős, hamar beszippantja a nézőt, hogy vajon mi állhat a dolog hátterében. A részek előrehaladtával egyre több mindent tudtunk meg és bár nem erre számítottam összességében tetszett a sorozat.

2021.06.10 harnas1207

A sorozat hűen hozta Stephen King könyveinek fílingjét. Olyan volt, mint egy szorulás. Izgatottan kezdesz bele, de szenvedés lesz, sokáig tart, és a végét már amúgy is előre tudod. A sztori jó volt, de kevés egy 10 részes sorozathoz. Az izgalmas, fes... Több

2021.07.31 Caravaggio1978

Ez most pozitív lesz :)

Szerintem ezt nagyon jól összehozták, én általában nem elmélkedni, meditálni vagy jógázni akarok a filmnézés közben vagy után, egyszerűen csak jól érezném magam, elvinne a film oda, ahol játszódik, elvegyülnék a szereplők között... Nekem ez megvalósult itt, nagyon tetszett a történet, a könyvet szégyenszemre nem láttam, de ezek után elolvasom.

2020.10.02 belavagyok

Én megvártam, amíg az összes rész kijön. A története elég zavaros volt még az elején örültem, hogy több szálon futott és a végére minden szál összeforrt.

2020.02.23 iq.csabi

Nagyon erős sorozat. Nagyon erősen kezd, és végig fenn is tartja a figyelmet, a varázsából csak az vesz el, hogy hetente egy rész jön ki. Kíváncsian várom, mit hoznak ki a sztoriból a sorozat végére.

2020.10.10 HannaK

Még több ilyet szeretnék. Remek sorozat volt, amely végre méltóan dolgozta fel a Stephen King egyik remek könyvét. Izgalmas történet.

2020.06.13 L.Regina

King + HBO

A könyv rettentő mód tetszett, a sorozat pedig alig tér el tőle, így nem csalódtam. Jó a hangulat teremtése, megkapó az atmoszféra. Szerencsére lassan építkezik, így van időnk átélni a szereplők drámáját és a nyomozós stílushoz is ez passzol. Az első pár rész Jason Bateman rendezte, és ez meg az Ozark után elmondható, hogy van tehetsége hozzá. A karakterek jól kidolgozottak, mindenkinek jut egy-egy fontosabb momentum. Ben Mendelsohn hatalmasat alakít, remekül hozza a bűntudatos rendőrt és a gyászoló apát. Ralp és a felesége remek páros, igazán jó a csapatuk. Holly Gibney egy nagyon érdekes karakter lett, könnyen megkedveltem, Cynthia Erivo pedig szuperül alakította. Igazából a mellékszerepekre is sikerült remek színészkét szerződtetni, az egyik kedvencem Bill Camp volt. Ami a legjobban tetszett a sorozatban, azaz hogy majdnem több mint a feléig egy sima nyomozós krimi ként operál, és csak a vége felé jön be erősebben a természetfeletti elem. Kissé úgy éreztem a végét elhúzták, talán 1 résszel lehetett volna rövidebb. A gonosz bérence ként operáló Jack Hoskinsból kevesebb is elég lett volna szerintem. Szerintem, akik nem igazán kedveli a King adaptációkat, azok is tehetnek ezzel a sorozattal egy próbát. Aki pedig szereti annak erősen ajánlott A kívülálló megtekintése

2020.12.21 Kanyi

A kezdés nagyon erős, a karakterek jól kidolgozottak, a történet érdekes az elejétől a végéig, igazából nincs semmi rossz, ami ebben a sorozatban van.

2020.03.29 Thirst0626

Én is így érzek. Folyamatosan lekötött, egy pillanatra sem unatkoztam. Szerintem is szuper.. Én ajánlom mindenkinek.

2020.03.29 sanyibacsi

A mafab.hu egy hazug portál!

Kétlem, hogy a kritikám a kommentek közé kerül! Félre tájékoztatják a nézőket. Életemben már több mint 1500 filmet néztem (mert excel-ben mindet baírom), és 200 sorozatot is. Ekkora baromságot, mint ez a sorozat életemben nem láttam. A piroska és a farkas meséje sokkal izgalmasabb. Vontatott, egyáltalán nem izgalmas, és egy nagy baromság az egész. Ha valaki el van ájulva Stephen Kingtől, akkor ez a sorozat majd kiábrándítja, mert egy rakás sz@r! Ha lehetne mínusz 10-es osztályzatot adni rá, megtenném. Elvett az életemből kb. 8-9 órát, amit nagyon megbántam. Ezért sincs az értékelése fenn a Port.hu-n, mert ott is megkapná a negatív kritikát.