Mondj egy mesét

Tell Me a Story
indingo

1. évad (2018) - 10 epizód
2. évad (2019) - 10 epizód

A thrillersorozat olyan, sokak által ismert meséket mutat be borzongató köntösbe bújtatva, mint a Szépség és a Szörnyeteg, Csipkerózsika, Hamupipőke. A mesebeli királylányok története soha nem látott módon elevenedik meg a képernyőn. Megismerkedünk a Pruitt család tagjaival is, akik az érzelmek… Több

Premier: 2018.10.30. | HBO Max (2021.11.01.)

2020.01.03 rainman

Nem a sztori miatt kezdtem bele, az egyetlen oka, hogy esélyt adtam neki, az író személye: Kevin Williamson! Kamasz korom legnagyobb remekeit köszönhettem neki, mint pl. a Dawson és a haverok, vagy a valóban remek Sikoly sorozat. Nos, azt kell mondja... Több

2019.02.09 indingo

Több szálon futó történet. Picit lassan indult be, de a utána izgalmasra fordult a sorozat. A szeretett ember elvesztése megengedi-e hogy erkölcsi normákat átléphrtünk-e.

2019.01.11 Norbert93

3 és fél csillag, de legyen 4

Egyedi feldolgozása ez a régi meséknek. Nem lesz belőle kultsorozat és nem is ragadt túlságosan magával, de meg lehet nézni és majdcsak kellően leköti a figyelmem

2019.01.04 kozse48

Fuj

A 10 részből 9 3/4 csillag. A 10. egy nulla. Tök primitív befejezés, logikai, akció, minden tekintetben. Meg ne nézzétek.

2018.11.29 HereUR

Újra itt van!

A tavalyi évadban véget ért sokak kedvence a 'Hol volt, hol nem volt' című sorozat. De nincs idő bánkódni és búslakodni, máris itt van az újragombolt, akarom mondani, az újragondolt utódja. Itt nem a mágia és a varázslat kapta a főszerepet. Mai, modern világunk teljesen hétköznapi, megszokott kulisszái közé lettek átplántálva a mesék. Párhuzamosan futnak a történetek, innen is kapunk egy adagot és onnan is jön egy újabb porció, úgy pörögnek az események, hogy egykettőre véget érnek az 50 perces epizódok. Öt rész ment le eddig. Két szereplő játszott az már előző sorozatban is. Nagyon jó színészgárdát sikerült összeverbuválni. Igazából nem is szabadna senkit sem külön kiemelni, mégis meg kell említenem az egyik üdvöskét, aki máris a kedvencem ebből a szériából: ő Danielle Campbell, aki Kayla Powell szerepét játssza a sorozatban, mint afféle Pirosszka. De a 'nagymamát' sem akárki alakítja, Kim Cattrall szintén sokak kedvence, ő is sok kedves filmmel és sorozattal ajándékozott már meg minket.

Paul Wesley-t leginkább a Vámpírnaplók című sorozatból ismerhetik az emberek. Szerző: Gábor390920

(2020. 03. 02.)
Lompos farkas, fekete, engem ugyan nem kapsz be!
Szóval...ha szeretitek a különlegességeket; a néha agyament dolgokat és azt, ha kirántanak a komfortzónátokból, akkor ez a ti sorozatotok. Több