
Vélemények (3)
Most akadtam rá, szerintem korrekt kis sci-fi. Második évad picit vontatottabb, de az atmoszféra nagyon adja. Nálam 6,5/10.
Nem hallgattam az első vélemény írójára, mert volt egy kollégám, aki, ha nem is áradozott a szériáról, de egyszer nézősnek titulálta, ezért belekezdtem, hiszen hat rész nem a világ. Nos, a sorozat valóban nem váltja meg a világot – és akkor még finom... Több