Mindenki hazudik

Mindenki hazudik

Todos mienten

1. évad - 6 epizód
2. évad - 6 epizód

Amikor egy középiskolai tanárnőről vírusként kezd terjedni egy videó, amiben az egyik diákjával szexel, az ezt követő botrányban az érintettek élete káoszba fullad.

(Hupka Adrián)

Ország: Spanyolország
Premier: 2022.01.28. | HBO Max (2022.09.01.)

2022.12.31 Robinson76

Nomen est omen

Mivel nagyon szeretem a spanyol alkotásokat, kérdés sem lehetett, hogy meglesem ezt a sorozatot is. Számos spanyol szériát láttam már, és pár kivételtől eltekintve mind nagyon tetszettek. Talán pont ez miatt voltak magasabbak az elvárásaim, de nem kertelek, ez csak egy átlagosnak nevezhető sorozat, pláne ha a rendkívül erős spanyol mezőnyből indulok ki. Szóval lehet tenni vele egy próbát, de valószínűleg nem ez lesz senkinél a feledhetetlen sorozatainak egyike.

2022.09.02 Laclac

Nem tudom, de szerintem ez rém gyenge volt, világosan látszik, hogy mi volt itt a terv, de a feszültség végképp nem jön át belőle. Kösz, de ezt most nem folytatom.

2022.07.06 Péter

Szerintem rettenetesen középszerű az egész, nagyon megúszósra vették érezhetően a készítők a formátumot.

2022.03.02 orbanzso

Nekem alapvetően bejött a sorozat, amíg néztem...de valahogy annyira felejtős az egész, hogy nagyon sajnálom, hogy szinte alig sikerült igazán emlékezetes pillanatot kiemelnem.

2022.12.18 Tücsi

Hát, ebben tényleg mindenki hazudik :D :D Legalább hű a címéhez, egyébként nem rossz sorozat, tipikus spanyol, egyszer nézős, de simán élvezhető.