Abbott és Costello és a szellemek

Abbott és Costello és a szellemek

The Time of Their Lives
Videók

Két szellem, akiket tévesen árulóknak minősítenek a függetlenségi háború idején, visszatérnek a 20. századi New Englandbe, hogy megszerezzenek egy levelet George Washingtontól, ami bizonyítja ártatlanságukat.

(rbernadett)

Rendező: Charles Barton
Premier: 1946.08.13.
Több

2015.10.03 marcibodri

Nos ehhez sincs magyar felirat, pedig elég remek film. Na mindegy, Abott És Costello egyik legjobb filmje, de sajnos magyarföldön nem nagyon ismert. Ahogy az egész életművük, kb Magyarországon az Esőemberből emlékezhetjük rá, de onnan se nagyon.

Màr pàr hete tartott a forgatàs, mikor Costello bejelentette, hogy szerepet kívàn cserélni Abbott-al és a tovàbbiakban mindennemű munkàt megtagadott. Charles Barton rendező nem csinàlt semmit, vàrta, hogy Costello visszatérjen. Costello hamarosan meg is jelent, szóba sem hozva koràbbi kérését, mintha mi sem történt volna. Szerző: Bogi87

Abbott ennek a filmnek a kedvéért tanult meg autót vezetni. Fia elmondàsa alapjàn ez volt az életében az egyetlen alkalom, hogy a volàn mögött ült.Szerző: Bogi87

A forgatàsi munkàlatok 1946. màrcius 6. és màjus 15. között zajlottak.Szerző: Bogi87

Jelen film forgatàsa soràn (a Little Giant-hez hasonlóan) enyhe feszültség lépett fel Abbott és Costello között, ami a stàbot is megosztotta.Szerző: Bogi87

A film 830,625 dollàrból valósult meg.Szerző: Bogi87