Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Berto49   2018. 08. 19.

Megirigyelve Frank Capra „Az élet csodaszép” című filmjének sikerét a következő évben egy újabb angyalos karácsonyi filmet készítettek Hollywoodban. Henry Koster munkája azonban a mai ízlésnek túlságosan szirupos, arról nem is szólva, hogy a két angyal, Dudley és Clarence közül az utóbbi mennyire közelebb áll a mostani nézők szívéhez. A bohókás másodosztályú angyal, Clarence, főleg Feleki Kamill szinkronjával felejthetetlen alak, míg a fess, nők bálványa, Cary Grant ugyan remekül teljesíti megbízója akaratát, de a régi idők ideálja szerinti. Majdnem ötven évvel elteltével született egy szerintem nagyon félresikerült remake is, amelynek a nívója még az erősen közepes eredeti színvonalát sem közelítette meg.