Az időutazó felesége

The Time Traveler's Wife

2022.07.31 MP170506

Hiába kaszálták el, nekem tetszett. Sajnálom, hogy nem lesz folytatás. A főszereplők nagyon jól játszák a karakterüket. A történetre pedig oda kell figyelni, mivel eléggé csapongó, hiszen egy időutazóról szól.

2022.06.20 Robinson76

Ugri-bugri szerelem

A széria, a vele sok mindenben megegyező, korábban rendezett filmnél jobban kibontja a két főszereplő kapcsolatát, és a filmnél talán szerethetőbb hangvétellel teszi mindezt. Clare és Henry kapcsolata nem több, mint az időben ugrálva elkapott, röpke pillanatok sorozata. A rendező remekül állítja kontrasztba a különböző korú Henry-ket egymással, illetve a főszereplő elöregedését, egyfajta belső megszépüléssel. Az időutazó és annak felesége között azonban csak pislákolni látszik az a bizonyos kémia, így - többek között - ezért sem érzek ellenállhatatlan vágyat a folytatás további figyelemmel kísérésére. A sorozatban közreműködőknek sajnos nem sikerült átlépniük a saját árnyékukat, és csak egy abszolút közepes sci-fi románcot tudtak összehozni, ami részemről egy kicsit érdektelenné vált.

2022.06.14 Kiss395857

Nekem tetszik

Félve álltam neki, mert a filmet imádom, de nem csalódtam. Tetszik, hogy meg maradtak az alap dolgok a történetben, tetszenek a színészek(bar a Trónok Harcában nem bírtam a csajt) és roh@dtul tetszik, hogy kibontják az egészet és többet tudunk meg Henry és Clare kapcsolatáról, hogy sokkal mélyebben mutatja meg pl. H mennyire az idősebb Henryhez vonzódik a csaj, vagy, hogy Henrynek mennyire nehéz az időutazás, persze a filmben is látható volt a színészi játék miatt, hogy miken mennek keresztül a szereplők, de még jobb, hogy meg is mutatják most a cselekményeket. Eddig tetszik, remélem így is marad.

2022.05.16 Kriszfiu33

Belebotlottam ebbe a műsorba. Nagyon kedvelem Rose Leslie-t, és gondoltam, megragadom a lehetőséget. A sorozat remekül néz ki, a főszereplők között megvan a kémia. Lenyűgöző az alapötlet. Henry egy időutazó, ez világos az első részből. De érzem, hogy... Több

2022.05.15 nikla113

Lehet, hogy még túl korai lenne kritikát írnom, de miután megnéztem az epizódot, majd a filmet, a filmet jobban szeretem. A színészi játék is jobb szerintem. Látom az érzelmeket Rachel McAdams szemében. Még mindig tervezem, hogy megnézem a sorozat többi részét is, úgyhogy lehet, hogy változik a véleményem.