
Vélemények (3)
Érdekes szemszögből vizsgálták az eseményeket. Itt nem maga az esemény és annak a látványvilága a lényeges. Ne is keressük benne a Függetlenség napját! Talán túlságosan is szájbarágósra sikeredett az istenhit és a Biblia témaköre. Ezt beoszthatták vo... Több
Nos, kijelenthetem, hogy ennek a filmnek nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Egyszerűen hatásvadász az egész, a végkifejlet pedig teljesen sablonosra sikeredett. Nagy csalódás nekem.