Gabe

Egy idegen civilizáció rádiójeleit észlelik Magyarországon, melyet követően egy csapat azt a megbízást kapja, hogy készítsék el az emberiség első csillagközi filmes üzenetét. Egy kétes hírű hazai gyártó, a Kondor a nemzetközi űrügynökséget megkerülve próbálja célba juttatni a… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2015.04.23.

2023.01.19 MULTIMÉDIA

Közhelyek anarchikus gyűjteménye

Szörnyen szétesett film. Borzalmas. Rendszertelen, közhelyes gondolatok csöppet sem művészi, hanem anarchikus halmaza. Ennyire borzalmasan rossz filmet összehozni ilyen sok híres emberrel és jelentős gondolkodóval, ez elképesztő és páratlan a magyar történelemben. Lehet akár minden idők legrosszabb magyar filmje is. Ehhez képest az Aura című magyar filmnél, ami nálam szintén vetekszik a minden idők legrosszabb magyar filmje címért, legalább annyit tudtam értékelni, hogy briliáns az ötlet. De hát ez van, amikor nem a tehetség, hanem az ego, a „mindent én akarok” és a kapcsolatok számítanak.

2015.04.23 Bizsu82

Ez a film a magyar filmipar egyik szégyene. Nagyon semmitmondó, követhetetlen, hogy mit akar kifejezni. Nagyon gyengére sikerült, senkinek nem ajánlom, időpazarlás.

2015.04.23 Zsofi821

Nem nevezném filmnek, összefüggéstelen kockák összevágása. Idegesítő, hogy az egész film logikátlan snittekből áll, nagyon amatőr. Nem néztem ugyan végig, de nagy valószínűséggel nincs csattanó.

2015.05.06 Henczi

egyszerűen megfejthetetlen hogy mit akar kifejezni ez a film. Zagyva, kesze kusza ,filmnek nem nevezhető valami, egy melléfogá. Ha jót akarsz akkor ne nézd meg :)

2015.10.23 Mano35

Hihetetlenül rossz semmitmondó kesze kusza film. Nem is tudnám elmesélni hogy miről is szól valójában. Mondanivalója igazi története nincsen.Unalmas és csalódás volt.

A film 620 040 forintos bevételt termelt Magyarországon.

(2015. 04. 24.)
Az igaz 42
Százados Miklós őszinte filmet készítette, megkockáztatom, hogy fontosat. Bárcsak lett volna több pénze – és ízlése. Több

Értékelés: 8.7/10
(2015. 06. 08.)
Életigenlés. Ha egy szóban akarnám meghatározni a Lámpagyújtogatók című filmet, ezt választanám. Több

(2015. 08. 04.)
Talpra magyar!
42 magyar híresség üzen a földönkívülieknek, de mi sem járunk rosszul, ha meghallgatjuk. Több