Csapda a neten

Csapda a neten

V síti
qwer

Két dokumentumfilmes a gyermekbántalmazás problémájára szeretné felhívni a figyelmet, munkájukkal azonban egyúttal egy komoly társadalmi megmozdulást is elindítanak.
Barbora Chalupová és Vít Klusák rendezését a Budapest International Documentary Festival… Több

Forgatókönyvíró: Barbora Chalupová, Vít Klusák
Ország: Csehország
Premier (HU): 2021.09.16.

2024.02.22 Tomipapi

Nagyon durva a film. Megdöbbentő. De vannak benne jó poénok is. :) Mikor az egyik lány kidobja az ablakon a nyuszit... Meg mikor a kutyus lepisilja az egyik pasi kabátját. :)

2021.09.22 F79

Jaj!

Hol vannak már azok az idők, amikor az iskolás gyerekek kaptak egy lakáskulcsot, és iskola után, felügyelet nélkül tapasztalhatták meg az önállósággal járó felelősséget, amíg a szüleik dolgoztak, úgy, hogy közben nem leselkedett rájuk minden bokorból... Teljes kritika

2021.09.20 qwer

Kiváló dokumentumfilm, számomra az eddigi egyik legmegrázóbb filmélmény volt. Az alkotók egy remek koncepcióra építve mutatják be a valóságot, ami óriási arcon csapás az egész társadalomnak, hiszen a legrosszabb rémálmainkat is felülmúló tények derül... Több

2021.09.17 tomvétsz

Nagyon megrázó film, amit szerintem egyszerűen mindenkinek látnia kell. Egy nagyon komoly mondanivalót hoz ez a történet. Kihagyhatatlan.

2021.09.16 Turro

Bevallom, kicsit tartottam ettől a filmtől, nagyon megrázó volt ugyanis számomra ez az egész sztori. Nem egy könnyű darab, az egyszer biztos.

A Csapda a neten eredetileg három verzióban jelent meg, 12, 15 és 18 éves besorolású vágásban.Szerző: csd

A film a Budapest International Documentary Festival forgalmazásában jelent meg.Szerző: csd

(2021. 10. 19.)
Tudunk róla, tehetünk ellene
Emellett égetően fontos lenne a kérdéskört beemelni a mindennapi iskolai diskurzusba, hogy a befogadáson túl az értelmezés, a látottakra való reflektálás is szerepet kapjon. A film bevilágít a probléma legsötétebb zugaiba, a kérdés csak az, hogy hatása túlmutat-e a másfél órás játékidőn. Több