
Vélemények (1)
Írj véleményt
Erős film.
Túl kell jutni az elején. Le ne tedd! Onnan a film nagyot fog mutatni. Nem kaszabolásból. (Mert akkor maradj "A szakasz" című filmnél.) Bár az is akad benne. Az évek és a rutin megtréfált, mivel nem gondoltam, hogy valamit fog mutatni abból a kicsibő... Több