A tolmács (2005)

The Interpreter

A tolmács

indingo   2017. 11. 09.

Nagyon jó kis film, előre nem tudja az ember, hogy ki hazudik és ki áll a dolgok mögött, majd egyszerre minden összeáll, bár talán kicsit sok volt, ez az eljátsszuk a merényletet dolog.

rbernadett   2015. 09. 08.

Semmi extra, egyszer nézős politikai thriller. Viszont az mindenképp érdekes, ahogy ezek a tolmácsok végzik a dolgukat.

Greeta   2017. 12. 10.

Izgalmas film, különleges szereposztással. A vége nekem egy picit homályos egy kicsit túlcsavarták. A tolmácsot minek is kellett bevonni a dologba??

Bizsu82   2015. 04. 23.

A film kategóriája valóban nehezen meghatározható, de egy rendhagyó hangulatú, különleges film. A film végig érdekfeszítő, izhgalmas és sejtelmes, nem unatkoztam rajta.

Curacao86   2015. 02. 01.

Nicole Kidman és Sean Penn párosa körül izzik a feszültség ebben a remek politikai thrillerben.

Sean Penn
Nicole Kidman

Sydney Pollack először Naomi Wattsot szerette volna a főszerepre, de ő lemondott róla, mert tudta, hogy Nicole Kidman, akivel jó barátságban áll, jobban szerette volna azt.

(kázsé)

A filmet betiltották Zimbabwe-ban.

(kázsé)

Ez az első film, amit ténylegesen az ENSZ főépületében forgattak.