A tolmács

The Interpreter

2022.11.17 uniterra

Egy idő után kiakasztott Kidman nyöszörgős szinkron hangja. A sztori sem klappol igazán. Kidman magánnyomozásba kezd, mialatt tudja, élete veszélyben, de nem, nem és nem mondjuk el az FBI-nak, miről is van szó. Majd mi megoldjuk magunk a" mit is akar... Több

2022.03.20 Lazók György

a nap véleménye

Bealvós konspiráció

Sydney Pollack változatos rendezői karrierjének utolsó munkájában visszatért a paranoiathrillerekhez, melyeknek a mesterévé emelkedett A keselyű három napja és A cég révén. Azt gondolnánk, hogy ennyi év szakmai tapasztalatával nem lehet hibázni, azon... Teljes kritika

2017.11.09 indingo

Nagyon jó kis film, előre nem tudja az ember, hogy ki hazudik és ki áll a dolgok mögött, majd egyszerre minden összeáll, bár talán kicsit sok volt, ez az eljátsszuk a merényletet dolog.

2015.09.08 rbernadett

Semmi extra, egyszer nézős politikai thriller. Viszont az mindenképp érdekes, ahogy ezek a tolmácsok végzik a dolgukat.

2017.12.10 Greeta

Izgalmas film, különleges szereposztással. A vége nekem egy picit homályos egy kicsit túlcsavarták. A tolmácsot minek is kellett bevonni a dologba??

2015.04.23 Bizsu82

A film kategóriája valóban nehezen meghatározható, de egy rendhagyó hangulatú, különleges film. A film végig érdekfeszítő, izhgalmas és sejtelmes, nem unatkoztam rajta.

2015.02.01 Curacao86

Nicole Kidman és Sean Penn párosa körül izzik a feszültség ebben a remek politikai thrillerben.

2020.10.26 belavagyok

Nem igazán kedvelem a politikai filmeket, de ez teljesen lekötött. Végig izgalmas volt. Jó film.

2015.12.11 Toncsi

Nekem valahogy egyáltalán nem tűnt sem a szokásos értelemben vett kriminek, sem thrillernek, hát még akciófilmnek. Inkább a dráma kategóriába esik, van egyfajta mélyebb mondanivalója, és nagyon zseniális színészi játékot is láthatunk a filmben, amik ... Több

2016.02.22 achyles77

Nagyon jó színészek, és persze Pollacktól már megszoktam, hogy nem csinál rossz filmet, de ennek ellenére ezt akkor is egy viszonylag gyengébb alkotásnak érzem. A történet nem volt különösebben izgalmas. Bár az alapszituációból sokat ki lehetett volna hozni, de valahogy a végére mégsem sikerült igazán.