Berto49   2017. 08. 25.

Kedvem volt hozzá, megnéztem tehát ezt a Julie Andrews musicalt, amelyik meg sem közelíti a műfaj két általam legjobban kedvelt darabját (Kabaré, Chicago), de egynek elment. J.A. 1982-ben is, a felesége volt a rendező Blake Edwarsnak, tőle szerintem utolérhetetlen munka az „Estély habfürdővel”. A szóban forgó filmben is voltak nevettető részek, jópofa bemondások, de a legfőbb érdekesség - a mondjuk így - bizarr téma, főleg 1982-ben. Nagyon örültem, mert több helyen nagyon leszólták a másodjára elkészített szinkront, nekem sikerült olyan változatot megnézni, amely feliratos volt, sőt a dalok fordítását is tartalmazta. Mancini zenéje nekem nem fekszik, túlságosan nyálas, cseppet sem fülbemászó.

Robert Preston az utolsó musical számot egyben forgatta le, ami megmagyarázza, hogy miért volt annyira kifulladva és miért izzadt annyira a szám második felétől.