Zálogocska (1980)

Little Miss Marker

Zálogocska

erare   2016. 06. 09.

Szerintem ez egy igazán bájos családi film. Nekem kifejezetten tetszett. Walter Matthau-t és Julie Andrews-t is kedvelem, így nem esett nehezemre együtt nevetni velük és izgulni bizonyos helyzetekben.

babsy88   2016. 08. 06.

Nagyon aranyos kis film volt. Nekem tetszett. Kellemes kikapcsolódás egy vasárnap délután.

DóRi   2015. 12. 30.

Egészen élvezhető volt a film, habár ez is csak egy feldolgozás, ezért sok újat nem tudott mondani. Emiatt kevés benne az új fordulat, kiszámíthatóak a párbeszédek és az egyes jelenetek. De kedves a maga nemében.

Sara Stimson karakterének nem adtak rendes keresztnevet; csak kölyökként emlegetik a filmben. A film első verziójában a kislányt Marthy "Marky" Jane-nek hívták.

(erare)

A film Walter Bernstein első rendezése volt.

(erare)

A film két főszereplője, Walter Matthau és Julie Andrews ugyanazon a napon - október 15. - születtek.