Szerelem első vérig (1986)

Szerelem első vérig

sptt   2022. 07. 04.

A Házibuli filmek hatalmas sikere után nem volt meglepő, hogy előbb-utóbb el fogják készíteni a magyar Házibulit is. Ahhoz képest, hogy milyen vegyes minőségű filmek születtek akkoriban Magyarországon, a Szerelem első vérig nagyon jól sikerült. Nem k... több»

Charvi30   2019. 10. 13.

Nagyon hiányzik a magyar filmpiacról ilyen és ehhez hasonló alkotások. Nagyon megfogott, és lélektani szempontból egy fontos filmnek tartom. A karakterek egyszerűen elképesztően részletesen kidolgozottak, így csakis ajánlani tudom!

doobie   2014. 12. 13.

Egy kissé talán elnyújtott az egész, pont az a koncepció, amit én egy mini sorozatban szívesebben láttam volna, csak gondolom ez nem volt akkoriban kivitelezhető. Szerintem nagyon izgalmas, ahogy ezt a témát boncolgatja film úgy, hogy közben nem lesz érzelgős.

Aniko Judit Kiss   2021. 02. 27.

...

Nagyon tetszett. Nem akarom mondani, miért, nem lövöm le a poént, érdemes megnézni.

A film restaurálása a Nemzeti Filmintézet Filmarchívum és Filmlabor együttműködésében valósult meg.

(csd)

A filmnek további két folytatása készült, amelyek azonban nem lettek olyan sikeresek, mint az első rész.

(csd)