Orosz Csaba   2020. 08. 24.

Egy nagyon szép film.

Egy nagyon szép film. Esztétikus. Film nagy énekművészekkel, akik közben gyarló emberek. Falánkak, becsvágyók, jók, rosszak. Gyönyörű képek. Szabó István rendező pedig imádja az operát, a művészetek csúcsát.

tomrocky   2019. 07. 09.

Nem az a fajta vígjáték, amin az ember szét neveti magát, inkább amolyan kifinomult és intellektuális humora van. Egy kicsit emészteni kell, rágódni rajta. Bár szerintem ez egy sima egyszer nézhető film, azért csak az a fajta kategória, amit talán elő lehet venni egy unalmas délutánon.

SuperBoi   2016. 08. 28.

Én már csak Szabó István rendezése miatt is kíváncsi voltam a filmre, de szerintem ez eléggé gyengére sikeredett. Az igazat megvallva kicsit csalódtam is. Glenn Close alakítása is eléggé sablonos volt, nem tudtam mit kezdeni az ő karakterével. Minden esetre egyszer meg lehet nézni.

Erland Josephson