Holdkórosok

dailyfilmsan   2019. 02. 26.

Az elején kicsit megijedtem hogy istenem mi ez a film. Aztán rá kellett hogy jöjjek hogy jó, megmosolyogtat. Az olasz vírtus átitatja, ami nagyon is jól áll a filmnek. Ebből kifolyólag hirtelen a film, kicsit olyan mintha nem lenne ideje a finomkodásra. Nem is finomkodik a film. Tetszett az ahogyan a szerelemről beszéltek. A vége pedig nagyon színpadiasra sikeredett és nem azért mert megjátszott volt, hanem mert minden szereplő összefutott egy helyszínen. Romantikus film, de még a pont elfogadható nem csöpögős fajta.

Faarkaas   2015. 10. 27.

Annak ellenére hogy nem egy mai film ma is nagyon szórakoztató és időtálló. A színésznő jól alakít benne profin hozza a karaktert. Érdemes megnézni szórakoztató film.

Nicolas Cage

A film fennmaradt hírnevével elérte hogy szerepeljen az 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz listájában.

(Norbi)

Az "AFI 100 év" elnevezésű program részeként az Amerikai Filmintézet összeàllított 2000. elején egy listàt, (AFI's 100 Years…100 Laughs), amely minden idők 100 leghumorosabb filmjét àllítja rangsorba. A jelöltek között volt pl. bohózat komédia, akció-vígjáték, paródia, romantikus vígjáték, szatíra, fekete komédia, zenés vígjàték, stb. Jelen film a 41. helyen végzett a TOP 100-ban.

John Mahoney később úgy nyilatkozott, hogy ennek a filmnek köszönhetően került be a köztudatba és kapta meg, A dumagép (1993) című sorozat egyik szerepét.