Holdkórosok

Holdkórosok

Moonstruck

Váratlan érzelemkitörést okoz a telehold a negyvenhez közeledő, csinos brooklyni özvegyasszony egyhangú életében. Pedig Loretta már lemondott az önfeledt boldogságról. Éppen elhatározta, hogy férjhez megy az egyszerű és szeretetreméltó udvarlójához, Johnny Cammarerihez. Megismerkedik azonban Ronnyval, leendő férjének az öccsével. A sógorral töltött szerelmes éjszaka után érzéki szépasszony lesz belőle. Nem csak őt bolondítja meg az égi tünemény, idős rokonai is bejárják a szerelem, a gyönyör és a féltékenység útját.

Premier: 1987.12.01.
Nicolas Cage

2019.02.26 dailyfilmsan

Az elején kicsit megijedtem hogy istenem mi ez a film. Aztán rá kellett hogy jöjjek hogy jó, megmosolyogtat. Az olasz vírtus átitatja, ami nagyon is jól áll a filmnek. Ebből kifolyólag hirtelen a film, kicsit olyan mintha nem lenne ideje a finomkodás... Több

2015.10.27 Faarkaas

Annak ellenére hogy nem egy mai film ma is nagyon szórakoztató és időtálló. A színésznő jól alakít benne profin hozza a karaktert. Érdemes megnézni szórakoztató film.

A film fennmaradt hírnevével elérte hogy szerepeljen az 1001 film, amit látnod kell mielőtt meghalsz listájában.Szerző: Norbi

Az "AFI 100 év" elnevezésű program részeként az Amerikai Filmintézet összeàllított 2000. elején egy listàt, (AFI's 100 Years…100 Laughs), amely minden idők 100 leghumorosabb filmjét àllítja rangsorba. A jelöltek között volt pl. bohózat komédia, akció-vígjáték, paródia, romantikus vígjáték, szatíra, fekete komédia, zenés vígjàték, stb. Jelen film a 41. helyen végzett a TOP 100-ban. Szerző: Bogi87

John Mahoney később úgy nyilatkozott, hogy ennek a filmnek köszönhetően került be a köztudatba és kapta meg, A dumagép (1993) című sorozat egyik szerepét. Szerző: rbernadett

John Patrick Shanley eredetileg Sally Fieldnek írta a forgatókönyvet, aztán végül a szerepet Cher kapta. Szerző: rbernadett