A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2015.03.31 trngr

Gyűrűk ura fanoknak kötelező! A képi világ nagyszerű a történet adott. Mindig szükség van ilyen történetekre ahol a jó legyőzi a gonoszt.

2015.03.28 Candy

Nem hogy filmileg, de mint költemény remek mű. Nem akarok sok magyar költőt és másokat a porba tiporni, de azok nem költemény, hogy egész élete során a halálról ír valamit. Azé a mai világba nem írnak ilyen jó történeteket filmekhez, amikről hallok m... Több

2015.03.11 anemeth

Órási alkotás, zseniális mestermű, zseniális lezárása, pontos, precíz, teljesen élvezhető dramaturgia, hibamentes, ajánlom mindenkinek.

2015.02.17 dora298

Tetszett! Ajánlani tudom! :) Többször is láttam már és a kedvenc filmjeim közé került! :) Úgyhogy ajánlom mindenkinek! :)

2015.01.30 Slashbácsi

Hihetetlenül tetszett a film és ami nagyon ritka simán tartja az előző 2 rész színvonalát

2015.01.28 Reni1978

Ugyanolyan szuper, mint a többi Gyűrűk Ura rész! Imádom!

2015.12.27 Filep Nóra

Magát a Gyűrűk ura részeit imádom. Hosszúak de annyira szórakoztatják is. Minden évben megnézem ezt a részt a többivel együtt persze. Örök kedvenc marad.

2015.03.26 Köteles80

Mennyire imádtam ez a filmet még anno moziban. :) Olyan zseniálisan elkészítették ezt a trilógiát, hogy nagyon nehéz lesz ezt bárkinek is überelnie. Hobbit pl. meg se közelítette sajnos, hiába ugyanaz a rendező. Ilyet az ember nem sokszor láthat.

2015.07.30 aria76

Kár, hogy ezzel a sorozat végéhez ér! Remekmű, a fantasy világ rajongóinak alapmű.

2015.02.08 mimo

Egy remek történet zseniális adaptációja. A történet epikus, látványos és a színészi alakításokra sem lehet panasz. Kicsit meghökkentő számomra a vége. De kétségtelen hogy remek alkotás!:)

2019.11.03 danaso

Egy nagyon jó film. Minden perce élvezhető, nem unalmas és mindezt úgy, hogy nincs benne meztelenség sem káromkodás. A film mély érzelmeket mutat be, és a trilógiából ez a legjobb. A gyűrű szövetsége túl sok információt próbált közölni a jobb megérté... Több

2015.01.27 zsuzsi88

Sokszor próbáltam végignézni, azt hiszem teljesen sosem sikerült. Nekem nem tetszett, nem túlnyújtott, sokszor vontatott volt.

2019.11.18 spyro74

A király visszatér a valaha készített legjobb film. A történet világa egyedülálló, egészen káprázatos, amelyben az összes kitalált, varázslatos lény benne van, akikről csak valaha hallottunk (tündék, orkok, törpök stb.). Peter Jackson tökéletes munká... Több

2018.04.07 Anett Balogh

Nagyon jól megcsinálták ezt a filmet szerintem eddig ez a legjobb. Tele van akcióval és érzelemmel. Szuper.