A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2021.02.03 Erika Czeglédi

A film nagyon hosszú volt.

2015.02.08 mesterjani

A filmtörténelem egyik, ha nem a legnagyobb alkotása. Minden percét öröm nézni, vizuálisan olyan szép mint gy jól megfestett festmény, amire a csodálatos zenei aláfestés teszi fel a koronát. Történet egy percig sem unalmas annak ellenére, hogy a film... Több

2015.01.27 S.Nikolett

Én 19 évesen néztem meg a Gyűrűk ura trilógiát, miután már mindenki mondogatta, hogy alap mű meg kell nézni! Kellemeset csalódtam benne,engem lekötött, és tetszett a sztori, izgalmas volt,és néhol még én is izgultam, mi lesz most a két kis vándorral!

2015.01.25 dj.piszu

Rosszabbra számítottam, de mégis tetszett.

2015.01.21 zayin

Monumentális meg minden, tényleg szuper csatajelenetek, érzelmek, jó színészek, még mondanivaló is.

2019.10.17 Anjah

Tökéletes lezárása egy remek trilógiának, egyszerűen nem lehet róla rosszat mondani. Jó a kivitelezés, a csatajelenet valami fantasztikus és a látvány is nagyon szép. A karaktereket megalkotó színészeket tökéletesen eltalálták.

2019.05.15 TheJoker

Zseniális film, méltó befejezése a trilógiának! Nagy élmény volt annak idején moziban nézni, az eltelt idő azóta mit sem vont le értékéből! Minden a helyén van,jogos volt az Oscar eső,elismerték vele az egész trilógiát.Aki még nem látta,annak a bővít... Több

2015.03.31 Lallerr33

Az utolsó rész a legjobb, legalábbis itt teljesedik ki a történet. Ezt vártam a legjobban. Nagyon tetszett a végem szépen elvarrták az összes szálat, nem éreztem úgy hogy "lógva hagytak". Aki látta az előző részeket, az természetes ezt is meg kell nézze.

2015.01.27 Tresor

Bár én a végén hiányoltam a megye visszafoglalását (könyv), de teljes jó :)

2015.03.31 Bruno

Megérdemelt a 11 Oscar, vagy az egész sorozatot díjazták? Nehéz eldönteni, de annyi biztos, hogy remek filmet rakott össze Peter Jackson. Komoly alkotás, gyönyörű látvánnyal és kiemelkedő színészi alakításokkal.

2015.02.10 mary_chan

Mindegyik részét imádom, bármennyiszer meg tudom nézni. Mindig kedvenc lesz. Nagyszerű a könyv is és a film is. Remekül átadja a hangulatát az egész történetnek.

2015.02.10 mneviki

Nagyon tetszett a film, az összes részét megnéztük a családdal, csak ajánlani tudom mindenkinek, remek kikapcsolódás! :)

2015.01.27 Ágnes

Nekem nem tetszett, túl mű, hihetetlen történet. Jobbra számítottam!

2015.01.25 adamwin

Ez a trilógia méltó lezárása, amilyet sajnos a hobbit legújabb része nem tudott megismételni a mozivásznon. Látványos, akciódús, és bár hosszú a film, mégsem unalmas, magával ragad a történet. Nem véletlenül világszinten az egyik legismertebb történe... Több