A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2017.10.13 Bogii

Ez volt talán az a film a trilógiából, ami a legkevésbé tetszett, de attól még ezt is nagyon szeretem.

2018.05.07 Sólyom.Pocok

A Gyűrűk ura trilógia vége, a piramis teteje, a cseresznye a torta tetején... de itt már nagyon szenvedős volt a trilógia befejező része. Értem, hogy követi a könyvet valamennyire, de amikor moziban láttam, már 4x elkezdtem felállni, mert azt hittem... Több

2019.01.03 MissFortune

Az utolsó rész csalódás volt számomra. Szerintem, nem tudott újat nyújtani, de nem mondanám unalmasnak. Ebben a részben kevesebb a humor, mint az előzőkben.

2018.07.27 Robi

Én mindig utáltam a gyűrűk urát ész ez a rész se kivétel. A története ocsmány szar és a megvalósítása is egy sz@rdarab volt. Nekem ez a film marad a fekete lyuk a filmek között.

2015.04.24 gaboca1981

A Gyűrűk Ura trilógia a kedvenc kalandfilmjeim közé tartozik. Már többször végignéztem. Nagyon jó a története, és izgalmas is.

2018.08.31 Barnabii44

Epikus fantasy remekmű.

2015.04.21 MutantNinjaPony

Itt még P.J. nem csak a pénzért csinálta a filmeket, és ez érződik a filmen és magán a trilógián is. Fantasztikus könyvadaptáció, nem pontosan ugyanolyan mint a könyv, de a könyv világát félelmetesen jól átadja. A trilógia részei külön-külön is megállják a helyüket, van eleje és vége. Mindenkinek ajánlom :)

2016.02.07 Isindar

A létező legjobb film adaptáció második része, ha valaki megnézte az elsőt, akkor valószínűleg amint kipihente magát látnia kell ezt is :D

2015.01.23 David

Fantasztikus, és egyben tökéletes lezárás, elgondolkodtató, lélegzetelállító történet.

2015.10.03 Xarxas

Minden tiszteletem Tolkiené. Jó szereposztás, gyönyörű világ. De számomra az egész franchise túl hosszú és unalmas. Sokszor próbáltam már végignézni a filmeket, de valahogy egyik sem tudott lekötni, pedig elképesztően odavagyok a fantasy filmek világáért.

2015.04.01 tbandi1989

Tökéletees befejezése egy tökéletes trillógiának. Mindenképpen a bővített verziót ajánlanám! :) Rengeteg + jelenet van, ami nélkülözhetetlen a teljes film élményhez.

2021.03.24 freeman

Királyságos film.

2015.03.10 stothtibor

Monumentális, szuper csatajelenetek, érzelmek, jó színészek, fülbemászó zene jellemzi ezt az alkotást! 9/10

2015.03.07 imstlye

Ahogy az a másik két rész, ez is ütött! Hihetetlen világgal rendelkeznek ezek a filmek! Csodás film, egyszerűen minden tökéletes helyén van.