A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2015.12.29 sepsiklaudia

izgalmas, érzelmes, kellemes zene, fantasztikus csata jelentek

2015.05.29 *bella

Szerintem remek befejezés egy remek filmnek.Látványos,érdekes,izgalmas,kalandokkal teli film.Egyszerűen lehetetlen nem élvezni

2016.02.10 Svastitsd

Itt az előző részhez hasonlóan két vagy több szálon fut a cselekmény, és jól játszik azzal a rendező, hogy mindig a legizgalmasabb jeleneteknél vált át egy másik szálra.

2015.12.12 vinetty93

Ismét egy szánalmas, unalmas és röhejes film, aminek se eleje se vége. Az izgalom messze elkerüli ezt a filmet, ahogy engem is elkerült, az unalom már kevésbé került el. Szóval ez nem jött össze.

2015.09.12 Meeroz21

Ilyet is kell néha nézni. Mert ez olyan film, amire egyértelműen nem nagyon rá lehet akasztani, hogy jó-e avagy rossz amolyan megnézed, elszórakozol rajta és kb. ennyi is volt. De nekem ez szimpatikus volt most így nincs gond.

2015.04.20 Mozi22

A holtak sereg hagyott bennem a legnagyobb nyomot, de az a borzalmas pók is elég sokkoló volt, fúj! Legolas és Gimli egyre párbeszédekből sosem elég.

2015.08.27 avocados

Peter Jackson és csapata lenyűgöző munkát végzett. Ez a trilógia helyet érdemel minden idők legjobb filmjei között. Talán ez a legimpozánsabb rész, itt sűrűsödik össze minden. Kellett az érzékeny befejezés, hiszen mi is akkor, és ott a révnél búcsúztunk a filmtől és a szereplőktől.

2018.03.17 Onódi Zoltán

Imádtam a könyvet, és a filmet is. Gyerekként olvastam, felnőttként láttam.

2015.07.24 evaka3355

Kezdeném azzal,hogy nem olvasta a könyvet,de a filmek nagyon tetszettek,talán a harmadik a legjobban,de igazából mind a három jó.Nekem úgy jött le,hogy Frodó a főszereplő de pont az ő jeleneteit szerettem a legkevésbé,sokkal jobbak voltak az aragornos,gandalfos részek.

2017.05.22 NLHF

Végignéztem, kibírtam, de számomra felfoghatatlan. Hogy lehet összesen kilenc órán keresztül nézni, hogy egy srác visz egy gyűrűt, hogy beledobja egy vulkánba?

2015.11.30 laura2694

Fantasztikus és izgalmas a befejező rész is, ami bár elég hosszúra sikeredett, minden percért megérte. Fordulatos, továbbra is mindena helyén van. csak ajánlani tudom.

2015.01.22 Kiccsi7

Lezárásnak tökéletes, nagy dózis a Tolkien rajongóknak, de aki ezt nézné meg először (már ha van ilyen) ne ezzel kezdje. Főleg most már a Hobbittal célszerű nyitni, de ez az én véleményem csak.

2016.08.02 nemeth2

A három rész hibátlan és úgy tökéletes ahogy van. Habár itt is a bővített változat az ami egy hatalmas ugrás és sokat tesz hozzá a történethez. A világ amibe a film röpít felejthetetlen és megigéz, ami a szemem előtt lezajlott a 3 film alatt egyszerű... Több

2016.01.17 viraggg

Tökéletes befejezése volt a filmeknek. A látványvilág szokásosan fantasztikus, szerintem nincs olyan ember, akinek nem tetszik. Jól lett befejezve az egész történet, kerek egész. Azt pedig, hogy a színészek is tökéletesen hozzák a karakterüket, már ki sem kell hangsúlyozni.