A Gyűrűk Ura: A király visszatér

The Lord of the Rings: The Return of the King

2016.07.16 Bog1

A világ egyik legjobb filmjének tekintem a gyűrűk ura filmeket:) egyszerűen tökéletesen van összerakva mind. Annó végigizgultam a mozikba az összes részt. Allig várom hogy egyszer ugyanúgy izguljak egy filmen mint akkor:)

2015.06.30 BuBu

Nagyszerű történet, nagyszerű kidolgozással, rendezéssel. Az egész film leköti a nézőt, szórakoztató és izgalmas, a látványvilága pedig egyszerűen lenyűgöző!

2015.05.07 bambula

Rögtön rajongó lettem és ki is tartottam a széria végéig. Meghatározó moziélmény volt, talán az első ilyen grandiózus film amit láttam, szerintem igenis méltó a könyvekhez, emészhetővé teszi az amúgy rettenetesen terjengős és utalásokkal tele lévő könyveposzt.

2017.11.15 baalint

Végtelenül unalmas részek mind a 3 részben, sokszor elveszünk a részletekben... és ez alól ez sem kivétel. Persze aki olvasta annak más, de ehhez kell egyfajta gyűrűk ura szemlélet, hogy valaki szeresse.

2016.07.22 Igob1

Peter Jackson figyelemreméltót alkotott. Végigvitte teljes mértékben az elképzelését ennyi éven keresztük. Zseniálisat alkotott a záró résszel is. Végig izgalmas, akciódús és sok lényeges kérdés feszeget. A színészek is tartják a minőségét a szerepeiknek. Az egyik legjobb.

2016.04.04 Gergely Varju

A könyv kötelező alapmű, a film vállalható feldolgozás. A látványvilág és a színészi játék jó, de pont az nem jön vissza amitől a könyv és a hozzá kapcsolódó többi írás érdekes: Hogy itt bizony Tolkien professzor úr világot teremtett.

2016.08.16 Macskínó

Az első rész "vontatottnak" nevezhető emelett. Hatalmas csaták, még mozgalmasabb cselekmény és több szálon futó történet. Igaz, az első résznek a könyvben is az alapozás, az ismertetés szerepét kapta, de ez koránt sem baj. Az első fanatasy ami mintát... Több

2015.06.01 *tünde

Imádom az összes részt! Megunhatatlan számomra! Jó film, szép látványvilág.

2016.07.30 Kardos

Ahhoz képest, hogy milyen híres filmekről van szó, annyira azért nem jó szerintem, mint ahogy áradoznak róla sokan. Persze elszórakoztatja a nézőt, de a könyv ezerszer jobb. Rengeteg mindent megmásítottak vagy éppen kihagytak. Nagyon sajnáltam ezt.

2017.11.23 nagysar

Végtelenül hosszú mind a 3 rész. Ami nem rossz, csak aki nem olvasta lehet nem szeretne belemenni ennyire mélyen a részletekbe. Alapmű, nagy klasszikus,mindenképp nézd meg ha még nem láttad.

2015.06.29 Mócii

Lehengerlő ez a film! Kalandos, izgalmas, a látványvilága egyszerűen fantasztikus, gyönyörűen kidolgozott. A karakterek is kiválóak és a színészek pedig remek alakítást nyújtanak!

2015.06.15 AESB

Imádom ezt a filmet! Nagyon jó a történet, izgalmas, kalandos! A látványvilága kitűnő, a karakterek kidolgozottak és nagyon jók! A színészek alakítása is kiváló!

2015.12.30 Niki19

Nekem nagyon nem nyerte el a tetszésemet. Unalmas az egész, vontatott. Túl sok benne nekem a fantázia rész. A kalandok jók de szinte minden rész hasonló.

2015.12.29 sepsiklaudia

izgalmas, érzelmes, kellemes zene, fantasztikus csata jelentek