Játssz egy Xbox-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Bunyó karácsonyig

(Botte di Natale)

Tartalom

Moses (Bud Spencer) a vadnyugat egyik legügyesebb és legádázabb fejvadásza. E dicső foglalkozással igyekszik eltartani népes családját. Jól jönne neki az 5000 dollár, amit az elvetemült Sam Stone (Boots Southerland) fejére tűztek ki. Moses házában váratlanul megjelenik testvére, Travis (Terence Hill), akit nem igazán kedvel. Moses szívesen szabadulna öccse társaságától, de képtelen lerázni. Ráadásul állandóan összetűzésbe keverednek. Sam Stone elfogása sem megy simán, mert mindig sikerül átejtenie a fivéreket. (britex)

2015. 05. 12. 23:05

Méltón zárja le a páros közös karrierjét! :)
Jobb utolsó film, mint a Szuperhekusok lett volna. Imádom azt a filmet is, de utolsó filmként nem lett volna a legjobb.
Szerencsére nem így történt! :DD
Western-nel kezdték és azzal is fejezték be!

2017. 06. 02. 12:16

Nem a legjobb tőlük de azért méltóan zárja a szériát tehát nem egy nézhetetlen kategória. Zabálás,poénok itt is vannak bőven tehát unatkozni nem fogunk. Nagyon sajnálom,hogy a sokáig emlegetett krimit már nem hozta össze a páros. R.I.P. Bud Spencer.

2017. 02. 10. 09:38

A modernebb Bud Spencer-Terence Hill filmek között van. Szerintem mindenképpen átlag feletti vígjáték egyedi humorral, amit a párostól megszokhattunk.

Bud Spencer

Az egyetlen olyan Bud Spencer és Terence Hill film, melyet Terence Hill rendezett.

Terence Hill nemcsak főszereplője, hanem rendezője is volt a darabnak.

A Bud Spencer és Terence Hill pàros utolsó közös filmje.