Cliffhanger - Függő játszma

Cliffhanger

2024.02.20 Schumy1

Pazar helyszínen játszódó, remek akciókkal megspékelt film lett. Tetszett nagyon.

Stallone egyik legjobb mozija. Erre a filmre igazán büszke lehet. Persze ehhez John Lithgow is kellett mint aktuális főgonosz. Nagyon feszült és izgalmas akció-thriller.

2023.05.27 Erik Csok

Túlélés a hegyek között

Harminc évvel ezelőtt ezen a napon mutatták be a Cliffhanger - Függő játszma című filmet, ennek apropóján írok most róla. Nem most láttam már, de mikor megnéztem, nagyon bejött, és érdekes volt a története is. A 90-es évek egyik legjobb filmje, és Sylvester Stallone karrierjében is szerintem egy kiemelkedő darab. Izgalmas film, remek karakterekkel és egy remek gonosszal. A film kezdetekor pedig az a bizonyos dolog, ami bekövetkezik, egy feszültséggel teli jelenet. Egyszerűen király az egész, és talán A specialista után a kedvenc Stallone-filmem.

2015.05.04 ZeroHero

Ez tipikusan az a film, ami még ma is megállja a helyét. Mondjuk azt nem tudom, hogyha ma készítenék, akkor ugyanennyire erőszakos lenne-e (valószínűleg nem), de nem is ez alényeg, hanem az, hogy ez azon kevés '90-es évekbeli akciófilmek egyike, ami felett nem járt el az idő.

2024.01.27 Lóri Ádámcsik

90-es évekbeli klasszikus

Ezt is vehetjük a régi klasszikus akciófilmek közé. Tipikus rosszfiúk-jófiú párharc. Jó akciójelenetek, jó beszólások. És a CGI még sehol sem volt. A film nagy részét igazi helyszíneken forgatták! Ez meg is látszik, és jót tesz a filmnek! Ajánlani tudom csak!

2015.04.18 Yosihiro

Ebben a filmben azt hittem több lesz a bunyó, de tévedtem. Itt főleg izgalom és elég látványos képeket láthatunk. A történet első része jól indul majd kicsit ellaposodik. A végén mint mindig a jó győz. Szerintem ez egy jó akció film érdemes megnézni. Üdv Yosihiro

2019.04.07 HE7EDIK

Renny Harlin egy időtálló klasszikust pakolt az asztalra egy egész jó Stallone-vel és egy mindig zseniális Lithgow-val. Utóbbinak van néhány feledhetetlen beköpése a filmben: - Cipő, zokni, 100 millió dollár, a szokásos cucc. - Ha egyet megölsz, gyil... Több

2016.02.14 doroffee

Jó kis akciófilm. A környezet adja magát arra, hogy egy nagyon izgalmas, érdekes, feszült akciófilmet körítsenek köréje, és így is lett. Nagyon lebilincselő.

2022.12.28 Gyorvik

Egy pénz körül függő játszma

Bájos kultfilm, mely a 90-es években megkerülhetetlenül és ellenállhatatlanul magával ragadta mind Stallone, mind a hegymászás rajongóinak a tömegeit. Valóban, ami azt illeti, mindkét aspektus tekintetében eredeti különlegesség. S ami feszültség kell... Teljes kritika

2022.02.08 Gauss

Egy kiváló akciófilm a 90-es évekből, mely ma is megállja a helyét. Izgalmas, látványos.

2023.03.03 Tibor397141

Ma már klasszikusnak mondható alkotás, egy jó szórakozás, szívesen nézem meg úgy öt évenként. :)

2015.12.23 batukán

Egy kiváló, izgalmas és látványos akció-kaland-thriller, amely egyesíti a hihetetlen mutatványokat a csodálatos képekkel. Számomra Stallone legjobb filmje.

2022.02.28 drg0602

Nagyon-nagyon jó film. Még mindig bármikor meg lehet nézni. Jó történet mellett jó színészi teljesítmények. Stallone legjobb filmjei közzé tartozik. Pedig nagyon régi, még gyerek voltam, amikor láttam. Értékelésem 10/10.

2017.08.02 JanneAhonen

Jó dolog volt Stallone-t egy nem lövöldözős akciófilmben látni. Jó minőségű, élvezhető film, látványvilága és története is megállja a helyét ma is. A romantikus vonal egy picit fárasztó volt, nem kellett volna feltétlenül beleerőltetni, de hát manapság milyen filmben nincs. Összeségében nagyon jó mű.