Ahney Her
John Carroll Lynch
Ahney Her
Christopher Carley
Clint Eastwood

A koreai veterán és özvegy, Walt Kowalski (Clint Eastwood) magányosan tengeti napjait a környéken, amely a szeme láttára változik meg napról napra. Régi szomszédai, barátai elköltöztek, a helyüket délkelet-ázsiai bevándorlók vették át, akik felé Kowalski koránt sem viseltetik barátságos… Több

Rendező: Clint Eastwood
Forgatókönyvíró: Nick Schenk, Dave Johannson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2009.04.16.

2024.02.17 Tomipapi

Hát, Clint Eastwood nagyon odatette magát minden tekintetben. Ragyogót alkotott. Le a kalappal előtte!

2018.01.18 mamiéstöti2

Clint Eastwood eddigi legjobb rendezése szerintem. Nagyon intelligens film rengeteg érzelemmel. Ajánlani tudom.

Eastwood fantasztikus színész és rendező...itt is brillírozni, szinte egyedül hozza az alkotást...persze a srác karaktere is ki van találva......szatíra, fanyar humor és érzelem, dráma és egy szuper egyvelege...Gran Torino...köszönjük Öreg!!! Szép volt!!!

2019.01.06 indingo

Clint Eastwood karakterét nagyon csíptem a filmben. Remek páros alkotott a kis rizsfelfújttal. Vérbeli dráma, de a humor faktor is jó ízléssel ragadták meg.

2015.05.05 ZeroHero

Nem bonyolult történet,sőt,,de hatalmas rendezés,kiváló színészi játékok,nagyszerű film.Nincs 3d ,nincsenek speciális effektusok,nincs számítógéppel alkotott jelenet,nincs hatalmas költségvetés,nem azt kell folyamatosan a hozzászólásoknál olvasni,hog... Több

Az egyik Hmong-bandatag felsőtestére kínai írásjelek vannak tetoválva, amik azt jelentik: "család".Szerző: Képkockák

Az eredeti menetrend szerint 35 napig tartott volna a forgatás, de 33 nap alatt sikerült mindent felvenni.Szerző: Képkockák

Clint karakterének neve egy birkózótól származik, aki Walter "Killer" Kowalski néven volt ismert.Szerző: Képkockák

Walt kutyája, Daisy a valóságban Eastwoodék családi kutyája.Szerző: Képkockák

Kés/alatt