Harcosok klubja

Fight Club

2019.03.31 MidoD7

Röviden összegezve: a filmek krémje volt ez a remek. A film hosszúsága ellenére sem unalmas. Ajánlom mindenkinek. Egyszerűen zseniális. Színészi teljesítmény alapján is tökéletes.

2022.01.15 stewie_griffin_2005

Nem rossz, mert sokáig leköti az embert, kíváncsi rá, hogy mi fog történni. De a vége felé a csavar szerintem elrontotta, nem szeretem az ilyen típusú filmeket, amikben ilyen furcsa dolog a lényeg. A fogyasztói társadalom ellen tényleg ez a legjobb m... Több

2017.01.21 Gigi

Egy film, ami megelőzte a korát. Már akkor olyan problémákra hívta fel a figyelmet, amik máig nem veszítettek aktualitásukból. Sőt, talán fontosabbak, mint valaha.

2015.01.29 Bizsu82

jó film, tök jó szinészekkel, elég durva és erőszakos, de ez ez a műfaj. Nekem bejött.

2015.05.03 Zsceeeka

Az egyik kedvenc filmem, maga a történet, az elgondolkodtató filozófia, de a jól megírt dialógusok/monológok (amit az írónak köszönhetünk) miatt is, nem is beszélve a 3 főszereplő színészről (Norton, Pitt, HBC).

2017.07.05 moviewer

Ez egy jól megírt film, a színészi alakítások is rendben vannak. Meg tudom érteni, hogy miért tetszik sokaknak. Nekem azonban sajnos nem nyerte el a tetszésemet. Nem tudtam azonosulni egyetlen karakterrel sem. Nem volt rossz élmény, de nem biztos, hogy még egyszer megnézném. Ez a film jó, de nem tudom mindenkinek ajánlani.

2019.01.04 szabomarc

Érdekes témát boncolgat a film, a fordulatok is tetszettek benne. Végig leköti a nézőt. Számomra kissé fura a képvilága, de meg lehet szokni, összességében tetszett, ajánlani tudom a filmet.

2016.09.15 Scramananga

Olyan listát, amin a "mindenképp látnod kell" filmek vannak, nincs értelem csinálni, de ez a film befigyelne az első néhány között. Mély a mondanivalója, amit talán nem mindenki ért meg, de ettől függetlenül is egy hatalmas filmélmény. Fincher az egy... Több

2023.08.27 Ergit

Amikor az egyik... kihozza a másik...-ból a harcost, a férfit! Alapfilm lett!

2017.05.01 hell.l

Ez egy nagyon jól sikerült film, nagyon jó színészekkel. Nagyon jól megférnek egymás mellett a drámai részek az "akciós jelenetekkel". Egyszer mindenkinek látnia kell.

2015.09.29 Loborg

Nem régen újra adták a mozikban , akkor sem hagytam ki és szinte akárhányszor nézős klasszikus. Aki még nem látta , az írja fel a listájára, mert kötelező.

2018.11.08 iq.csabi

Nagyon érdekes film. Elvont, azért azt meg kell hagyni, de a végén mindenre fény derül.

2016.02.05 Adepto

Ez a film nem egy lányregény, ahogy a címe is utal rá. Itt nagyon nyersen és realisztikusan mutatja meg az egyes emberekben (esetünkben Jackben) zajló belső vívódásokat, illetve azt, hogy mibe és hogyan próbál meg elmenekülni a sivár hétköznapok elől... Több

2018.08.16 jake_green

A XX. század végén készült legzseniálisabb filmről beszélünk emberek! A Edward Norton és Brad Pitt életművet rakott le a filmben! Kötelező darab aki nem látta nem is tudom hogy tud felkelni reggelente. Kár hogy csak 5 csillag van mert ez a film 5 csillagból 10-es !