Harry Potter és a Halál ereklyéi 1. rész

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2017.09.30 koba1996

Az igazi harc megkezdődik, Dumbledore halott, és a gonosz egyre inkább közelít ahhoz, hogy átvegye az uralmat a világ felett. Már az iskola is az övék, ami ugye a sztori elejétől kezdve egy biztos védvonalnak számított. A feszültségfokozódás tökéletes.

2016.07.22 K.bogi

Nagy Harry Potter rajongó voltam és leszek is mindig, de nekem nem tetszik ez a klasszikusokat felezzük vagy harmadoljuk meg hogy több pénzt kaszírozzanak be a stúdiók tendencia. Ettől függetlenül jó volt a film csak kicsit szétnyújtott pont ez miatt.

2015.06.20 neeta92

Pont azt kaptam amire vártam. Egy izgalmas, jól kidolgozott és átgondolt részt. Szinte tökéletesen marad a könyv nyomában ahogy kell is hisz csak így kaphatunk teljes képet a történetről.

2015.06.16 Miss Rika

Gyakorlatilag itt már pattanásig feszült a húr, ugyebár elérkeztünk a végéhez és mindenki várja mi is lesz. Tele van halállal sajnos ami erősen megnyomja a hangulatát már ennek a résznek is. Sötét és komor utolsó két részt kaptunk és ez kellett is hi... Több

2015.06.19 szune40

Jól tették, hogy két részre osztották. Szépen normálisan van kibontakoztatva a film így nem is maradunk le semmiről ami ugye fontos. A színészi játékokkal nem volt semmi probléma szerintem tökéletesen hozták a formát és tetszett külön az, hogy nem volt elaprózva a feszültség hármójuk között.

2015.06.05 era93

Jól tették szerintem, hogy ezt a részt ketté szedték, kissé sokat kellett volna faragni a könyvből hogy beleférjen egy 2 órás műsorba és akkor csak holmi összevisszaságot kaptunk volna. Így is lett volna még mire nézni de gyakorlatilag egy korrekt ki... Több

2016.08.17 Macskínó

Azt tudom ideírni amit a halál ereklyéi 2. részéhez is. Sok minden kimaradt ami jelentős esemény a könyvekben. Sajnos nekem nem adja vissza a könyv olvasása után azt a hangulatot és sztorit. Én 3 részre osztottam volna az utolsó könyvet. Igény lett volna rá, a pénz is csak jobban visszajött volna.

2015.11.11 gihera81

Az első rész meglehetősen felvezetésszerű végig, ami nem gond, mert az is, hiszen mégis csak egy könyv első fele. Ennek megfelelően a vészterhes, feszült, komor és epikus atmoszféra abszolút a helyén van, de nem szakadtunk el a humortól sem teljesen.

Nem,lett ez a rész sem rosz,bár több mindent bele lehetett volna rakni a könyvből,például:Albus Dumbledore-s cikek stb,szerintem ennél a résznél majd'csak minden rész jobb.

2015.12.29 sepsiklaudia

nagyon szeretem, de szerintem minden igazán lényeges és izgalmas részt áttoltak a másik részbe valamint én a könyv nélkül nem érteném, de félre értés ne essen fantasztikus imádom, mesés látvány és színészi alakítás

2017.01.07 des.tiny59

Ebben a részben több dolog is volt ami nem tetszett. Egyrészt a könyvet próbálja vissza adni és ezért is lett két részes, hogy minél több dologra ki tudjanak térni de sajnos sokat változtattak rajta. A hangulata viszont olyan amilyennek lennie kell, ... Több

2015.11.01 Vivi02

Az a kategória,amit még mondjuk szívesen megnéznék többször is. Fantázia világa tetszik. Jól kitalálták a kastélyos sulit, hogy a képek beszélnek benne, hogy minden varázslattal működik. Még ez a jók közé tartozik.

2018.01.04 Dius0520

Megunhatatlan. Az összes rész. Annyira jól ábrázolnak benne minden egyes mozzanatot, mindig meg van töltve tartalommal, csodával. Fantasztikus ez az egész HP világ...

2016.02.10 Svastitsd

A Harry Potter hét ennél jobb filmet érdemelt volna. Csak ragaszkodni kellett volna a könyv cselekményéhez, hogy egy nagyon jó film kijöjjön belőle de ez nem sikerült, így a film nem lett olyan jó kint a könyv.