Ponyvaregény

Pulp Fiction

2016.02.10 norbi0102

Quentin Tarantino egyik legjobb filmje ha nem a legjobb. Nagyon jó történet, beteg karakterek a filmben mint ahogy azt a rendezőtől várni lehet és eszméletlen jó színészi alakítások. Csak ajánlani tudom mindenkinek, alapmű.

2017.02.01 Hedy0809

Legjobb. Tarantino zseniális. Egyedit teremtett a hosszú párbeszédek bevezetésével,ami valahogy mégsem lesz unalmas vagy vontatott. Néhol totálisan életszagú,néhol elrugaszkodott,de nem viszi túlzásba. Megunhatatlan. BESTBESTBEST!!!

2018.03.26 Rendszergizda

Tetszett a film, nem hétköznapi a felépítése, keretes szerkezet! Maga a történet egy viszonylag hétköznapi gengszter story. Annyira izgalmasnak nem mondanám az eseményeket benne.

2015.06.22 Tomi

Szerintem Tarantino egyik ha nem a legjobb alkotása. A film szórakoztató és izgalmas. Így kell egy remek filmet megcsinálni. Samuel L. Jackson egyik legjobb alakítása.

2015.06.30 padfoot8925

Egy nagyszerű film az akció világában. A szereposztás briliáns, a zene fenomenális. mindenki nézze meg. egyszerre vicces és izgalmas. Mindenkinek látnia kellene, persze korhatár felett!

2019.01.16 kristoftoth21

jó film

Egy Tarantino klasszikus, teljesen újrafogalmazza miképp lehet egy történetet másképpen elmesélni. Néha kicsit zavaros, csak a vége felé áll össze igazán. 10/10

2016.11.14 goat2000

Ez egy klasszikus Tarantino film, az egyik legjobb mind közül. A karakterek nagyon jól felépítettek, és a forgatókönyvet is jól összehozták, A hangulata és a vágása elég egyedivé teszi.

2015.06.14 superxaba

Rendezői, forgatókönyv-írói és színészi bravúr összessége ez a film, azóta sem készült hasonló és azóta is mindenki ehhez fordul, ha a megszokottnál eltérőbb történetvezetést akar.

2017.10.31 edessszilvia

A Ponyvaregény egy teljesen egyedi atmoszférájú, kemény, őszinte és nyers dráma, elvont humorral és karakterekkel. Érdemes megnézni. Más mint a többi.

2015.07.13 prongs2001

Kellemes kis film remek. Imádom a mai napig! Bármikor meg tudnám nézni és soha nem unnám meg. Isteni párbeszédek, szerethető karakterek. Bárkinek ajánlani tudom.

2015.06.29 Prücsök

Ez a film hatalmas! Szerintem kiváló benne minden, semmire se lehet panasz! A karakterek nagyon jók és a színészek is kiválóan hozzák a rájuk írt szerepet. Többször nézhető.

2019.02.06 vyctoria79

Az egyik legjobban sikerült filmje Tarantino-nak. A rajongóknak kötelező megnézni. Travolta és Jackson mesterien hozzák a szerepüket. De a többi szereplő sem marad le mögöttük játékban. Minden évben meg tudom nézni. Remek alkotás.

2016.04.27 angel001

Fantasztikus, mint Tarantino összes filmje kivétel nélkül.Van hogy elsőre nem érted, de úgyis érdemes többször megnéni, éps szerelem lesz belőle..Egyszóval; Imádom!! Igazi klasszikus, nagyon jó történettel,olyan mintha magad is a film részese lennél.,Tarantino fanoknak kötelező!

2015.06.25 FarZoo

Nem hiába mondják Q.Tarantino legjobb filmjének. Az egész sztori nagyon érdekes, egy percig sem unalmas és abszolút érdeklődést felkeltő.A szereplők választása kiváló, a rendezés is tökéletes.