Ponyvaregény

Pulp Fiction

2019.03.25 Vágottszemű

A karakterek nem annyira kiszámíthatók, mint a többi filmben. Eléggé furcsa volt, de elég emlékezetes. Jó akció- és vígjáték film lett szerintem.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Nekem sajnos nem tetszik. Túl... Túl minden. Túl színes, túl zajos, túl csapkodó, túl kapkodó... Én azon kívül, h helyenként vannak benne jó zenék és jó szövegek, semmi egyebet nem láttam benne. Olyan, mintha szünet nélkül videoklipeket néznek és minden hatodik tetszene.

2016.01.26 juhasz-david93

Istenkáromlás is hallható benne, ez már önmagában sokat elárul...de sajnos hiába magasztalják az egekig, az említetten kívül is csak egy kusza, túlsztárolt valami.

2016.09.27 Ghotik

Egyedi hangulatú, megfogó film. A hangulata utánozhatatlan, megfogó és magával ragadó. Érzelmileg hat a nézőre. A színészek profik, hitelesen alakítanak.

2021.11.17 Péter Fazekas

Ez nem rossz film, igaz, azért nem annyira, hogy minden évben megnézzem.

2016.05.10 wooderman

Quentin Tarantinoban még sosem csalódtam.Legalább annyira zseniálisak mint őrültek a filmjei. Több szálon futo izgalmas, és abszurd történetek,megunhatatlan történettel, fantasztikus színészi alakításssal.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Tipikus örömlány feelingű semmit mutató dolog. Rossz!

2016.09.06 Pirospingu

Ez a film azért több mint más, mert hulla laza. John Travolta meglepően jó, igazi sztárparádé. Nem a legjobb Tarantino film szerintem, de így is tökéletes. 10/10

2015.03.01 pisti18

Tarantino verhetetlen a jó dumák megírásában és ezt a fajta képességét csúcsra járatja a filmben. Kultuszfilm a javából. 10/11

2018.07.06 oneminute

Alapfilm, zseniális karakterekkel, nagyszerű alakításokkal. Bár már jó régi, mégis többet ad, mit némelyik mai filmecske.

2015.12.30 batukán

Ez a film nagyon eredeti volt abban az időben, amikor vetítették a maga flegma stílusával, az emberi életet semmibevevő hozzáállásával. Nekem egyszer elég volt.

2015.04.18 Mate

Sokak szerint (magamat beleértve) Tarantino legjobb filmje, ami tele van legendás jelenetekkel, párbeszédekkel, alakításokkal, valmint hátborzongató módon nevettető erőszakkal. Igazi Must watch, gondolkodás nélkül 5 csillag.

2015.02.28 ocso

Klasszikus alapmű, mindenkinek látni kell! Elvont, elgondolkodtató, néha kissé bizarr.

2019.01.30 lauralaura

Nagyon nagyon szórakoztató és különleges alkotás, gondolom senkinek sem kell bemutatni Tarantino filmjét.