Ponyvaregény

Pulp Fiction

2016.07.25 Leilani

Nagyon tetszett ez a film, a történet nagyon csavaros, mozgalmas, az akciójelenetek nagyon izgalmasak, a színészek alakítása nagyszerű, Quentin Tarantino egyik legjobb rendezése. Mindenkinek ajánlom ezt a filmet.

2016.09.18 Scramananga

Nem véletlenül tartják számon, ezt a kultuszfilmet, a világ egyik legjobb filmjeként. A forgatókönyv kiváló, a szereplők profik, a zene is nagyon jó, meg hát a filmes világ idézeteinek jelentős része innen származik. Tarantinonak talán a legjobb filmje, nagyon szórakoztató, kötelező!

2023.08.27 Ergit

1994-ben, de legkésőbb 1999-ben kellett volna megnézni, akkor többre értékeltem volna.

2016.02.08 doroffee

Nem mindig bírom Tarantino stílusát, de ezt a filmet nagyon élveztem. Pont annyira volt más, annyira volt furcsa és csavart, amit még élvezni tudtam. Nagyon magával ragadott az egész film stílusa, humora, idősík-váltásai.

2018.03.30 Insomnus

Quentin Tarantino legjobbja, ikonikus film, melyet generációk idéznek. Valójában egy külön stílus megteremtője, mely erősen megosztja az embereket: akik szeretik, azok nagyon odavannak érte, azok pedig, akiket nem nyert meg az egész, kifejezetten ide... Több

2021.06.26 Kósa Bence

1994 legjobb filmje? Szerintem nem. Legjobb A remény rabjai. De Quentin Tarantino legjobbja, az biztos (A becstelen brigantyk mellet). Az Ezeikel 25:17 a film csúcspontja. Viszont Travolta és Jackson nélkül nem lett volna emlékezetes. Egyszer meg kell nézni. Legalábbis a Tarantino rajongóknak.

2024.02.17 Schumy1

Zsenialitás mesterfokon! Jó történet, príma színészi játék jellemzi. Bevallom, még sosem láttam feliratosan, s nem is fogom, mert a szinkron annyira telitalálat, hogy így jó.

2020.05.04 acura steve Nézhetetlen

Zagyvaság az egész, nem nagy szám! És még perverz is! Elég ránézni Tarantinora elég beteg feje van.

2016.02.08 Nathan03

Quentin Tarantino egyik legjobb filmje ha nem a legjobb. Nagyon jó történet, beteg karakterek a filmben mint ahogy azt a rendezőtől várni lehet és eszméletlen jó színészi alakítások. Csak ajánlani tudom mindenkinek, alapmű.

2016.09.05 sipiarpi

Amikor először láttam, majd' eldobtam az agyam! Azóta már rengetegszer újranéztem és még mindig nagyon jó! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2016.10.21 vivikejencikelara

Egyszerüen imádom, rengetegszer láttam már! Rengeteg jo jelenet van benne! Számomra örök élmény maradt! Sok mondatod megjrgyeztem belöle! Quentin Tarantino egyik legjobb filmje!

2019.07.10 iq.csabi

Nagyon jó sok színész játszik benne. Maga a történet nekem nem teljesen jött át, a stílusa azonban zseniális.

2017.06.01 jencike1985

A párom már vagy 100 - szor látta és sosem hagyott békén hogy egyszer nézzem már meg vele mert hogy nagyon szuper film. Aztán rávett és megmondom a frankót nagyon nem bántam meg mert mostanra nekem is egyik kedvenc filmem lett. A monológok nagyon jók.Érdekes és szuper.

2017.03.11 NorbiP

Nem értem, ezt a hatalmas hype-ot körülötte, szerintem egy teljesen átlagos filmalkotás. Tarantinonak sokkal jobb filmjei is vannak az én véleményem szerint.