Ponyvaregény

Pulp Fiction

2020.09.02 Bazzzsi

A Samuel L. Jackson és John Travolta páros a filmtörténelem legerősebb duója. Erős karakterek, de a film már nem annyira. Kicsit egyszerű, és helyenként zavaros.

2020.10.20 Ildikó Bacskai

Őrültség

Ezt a filmet számtalanszor vettük elő ha röhögni akartunk egy jót, eleve kedvelem Tarantino rendezéseit, ez az egyik igazi gyöngyszem. Travolta karaktere a kedvencem :D

2019.09.18 TomÁcs

Ahol túllövi magát a lány végre azt hittem beindul a story, de sajnos csalódnom kellett. A zenék valóban jók, fülbemászóak, de valahogy a történet savanyú.

2020.02.19 drg0602

Akár többször is nézhető.......

Amikor elsőre láttam ezt a filmet odaszegezett a tévé elé, lefoglalt utána idővel simán meg tudtam nézni még egyszer. Színészi teljesítmények szerintem nagyon jók, az egész téma fantasztikus, és ötletes. Tökéletes darab, érdemes még akár többször is megnézni. Tarantino legjobb alkotása! Zseniális film.

2015.02.09 Milanman

Tarantino epikus mesterműve megváltoztatta a filmalkotást, új stílust teremtett azzal, hogy vett egy csomó összetevőt, ami az alkotójára élete során hatást gyakorolt és összegyúrt belőle valami elképesztően friss, újszerű, nyers, brutális, vicces egy... Több

2023.03.26 Informer2

A Ponyvaregény Quentin Tarantino 1994-es filmje, amely máig a kultuszfilmek egyik legnagyobb példája. A film nem lineáris szerkezetben mutatja be a történetet, és különböző szálat követve meséli el azokat az eseményeket, amelyek összekapcsolják a kar... Több

2020.03.04 Lonka

Örök klasszikus, megunhatatlan darab. A szereposztása zseniális, a párbeszédek feledhetetlenek.

2022.06.17 stewie_griffin_2005

Én nem tudom, mit szeretnek az emberek ebben ennyire, Tarantinonak vannak filmjei, amikben sokkal jobb dumák vannak (Becstelen brigantyk, Django elszabadul). Ez a film nekem átlagos, Samuel L. Jackson viszont az egyik kedvenc színészem aki itt is jól... Több

2020.01.07 petraszab

Kultuszfilm, de ezerszer jobb filmek vannak nála. Tarantino neve nem mindig kulcs a sikerhez.

2016.08.10 VFTS

Szerintem a történet és a film sem akkora durranás. Nekem leginkább Travolta grimaszai és mozdulatai maradtak meg a filmből.

2020.11.03 Annuska

Hihetetlen alakítások vannak benne. Imádom ezt a filmet. Jókat lehet rajta röhögni, megunhatatlan.

2017.01.17 Gigi

Korszakalkotó film, ami semmit sem veszített az évek során sem a fényéből. Muszáj időnként újra és újra megnézni, a zenéjét hallgatni. Sok megnézés után is képes ugyanazt a hangulatot hozni.

2019.02.16 szabomarc

Tudom, hogy alapfilm, meg is néztem, de nekem nagyon vontatott volt végig. Néhány színészi játéktól eltekintve nem igazán tudom értékelni a filmet, untam végig.

2015.05.29 Syracuse

Tarantino abszolút hozza a tőle megszokott színvonalat - persze könnyű 2015-ben egy rendező 2. nagyjátékfilmjéről így beszélni - szóval a történet, forgatókönyv, képi megvalósítás témát ezzel le is zárnám. A színészek is nagyot alakítanak, bár Bruce ... Több