Steve Jobs

Steve Jobs

2016.02.10 Megamovie

A történet a számítástechnika csúcsragadozójának életét mutatja be,három korszakra bontva a prezentációival . Ahogy az események sora halad úgy láttunk bele a zseni magánéletébe is melyből kiderül hogy nem éppen egy mintaapa és alkalmazottjait valósá... Több

2017.04.07 Gábor Rózsa

Nekem nem tetszett. Én nagy Steve Jobs rajongónak tartom magam, olvasta ma könyvet is, láttam a másik filmet is. Számomra nem az a Steve Jobs jelent meg a képernyőn vagy legalábbis nem olyan formában, ahogy azt máshonnan kapott információkból elképze... Több

2016.02.10 norbi0102

Jól összerakott film, megfogó életrajzi dráma, aminek az alaptörténete is érdekes. Összetett, komoly film összetett mondanivalóval. Érdemes megnézni!

2016.11.25 Ercsi

A filmmel kapcsolatban különösen az tetszett, hogy Danny Boyle egy pillanatig sem törekedett arra, hogy szebbnek vagy jobbnak mutassa be Steve Jobs-ot, mint amilyen valójában volt. És ettől tökéletes.

2018.01.03 edessszilvia

Érdekes, fordulatos, figyelmet lekötő életrajzi dráma, ami valóban hiteles és sokatmondó, túlmutat önmagán, és élvezetesen , kellemes stílusban mutat be egy életutat.

2017.08.05 penzesisti

Hosszú, kicsit száraz film. De mégis érdekes és hiteles képet ad Jobs életéről, pályájáról. Olyan dolgok is előjönnek, amiről nem hall az ember nap mint nap.

2016.11.07 kicsimano

A Steve Jobs sokkal több, mint egy átlagos életrajzi film, ugyanis a készítők nem azt nézték, hogy mit szeretnének látni a nézők, hanem készítettek egy remekművet, ami lenyűgőz mindenkit.

2017.10.21 veresszsoltika

Nagyszerű életrajzi film, élvezetes, frappáns, figyelmet lekötő. Nem tudom mennyire hiteles, mert nincs sok előéletem a témával kapcsolatban, de szerintem érdemes megnézni!

2017.02.08 Ancsus

A film Steve Jobs-ot olyannak mutatta, amilyen valójában volt. Nem szépítettek az alkotók. Méltán kapott több Oscar-jelölést is a dráma, érdemes megnézni. Nekem különösen Kate Winslet alakítása tetszett.

2016.12.02 gubimari

Nekem azért tetszett különösen Danny Boyle filmje, mert igyekezett Steve Jobs-ot olyannak bemutatni, mint ailyen valójában volt. Nem szépített, nem túlzott, reális módon ábrázolt.

2016.04.05 Gergely Varju

Egy sokszor túlhypeolt cég túlhypeolt vezetőjéről szól, a hypebe beálló, önmagában is túlhypeolt film.

2017.03.27 Szinano

Valószínűleg sokakat megdöbbentett, hogy Steve Jobs emberként és apaként közel sem volt olyan tökéletes, mint amilyen tehetség volt a maga szakterületén. A film inkább az emberi oldalát mutatja be. Szenzációs.

2016.09.22 kecsaa

Nem volt rossz film, de szuperprodukciónak sem nevezném, egyszer megnézhető. Legjobban Kate Winslet alakítása nyerte el a tetszésemet. Érdekes volt látni Steve Jobs-ot egy kicsit másképp, magánéleti oldalról.

2016.09.17 krazucsi

A film igazán emberi oldaláról mutatja be Steve Jobs-ot és nem éppen a pozitív feléről, ellenben mélyen tükrözi a valóságot. Jó film, érdemes megnézni, nem véletlen, hogy számos díjra jelölték.