A kezdő

The Intern

2019.05.29 Norbert93

Nem egy tipikus vígjáték, sőt én nem is sorolnám ebbe a kategóriába, inkább mondjuk úgy vannak poénos elemek is a filmben. Inkább egy különös, kedves barátság története, amely során mindkét fél rengeteget tanul a másiktól. Egy öregúr aki minden körül... Több

2018.12.03 harnas1207

Azon gondolkoztam a film közben, hogy kinek is készült ez a film? Ki a célközönség? És vajon pontosan mit is akar ez a film mondani? Borzalmasan irritáló volt.

2017.10.23 Bazzzsi

Egyszerű a története, mint a bot. Kicsit közhelyes és kiszámítható történet sablonos párbeszédek, mindezen dob DeNiro szerepeltetése az alkotásban.

2021.11.06 Ildikó Bacskai

A kezdő (2015)

Hathaway kisasszonytól kiráz a hideg, így nehéz elfogulatlanul nekiállni 1-1 filmjének. Nos, egy kedves, vicces, egyszerű történet, Robert De Niro pedig remekül alakítja ezt a szerepet is. Egy estére jó választás.

2018.04.16 TomÁcs

Túl egyszerű története volt és semmi valóságalapja. A megcsalásos részt le se zárták, nem lett belőle semmi. Nem egy nagy eresztés a film, a színészek gyengén játszanak benne.

2018.05.19 Filmelemző

Egy vidám kis könnyű történet, amiben De Niro kicsit új oldalát mutatja meg. Egyszerű sztori, néhány gyengécske poén és egy lelkizős jelenet ez A kezdő "mérlege". Közepeske lett, pontokban kifejezve: 5,5 / 10 pont.

2016.05.20 VvV

Kedves kis film, nincs túlbonyolítva, némiképp kiszámítható a történet, de kellően humoros.

2016.10.25 Fahéjgolyó

Egy teljesen átlagos "vígjáték" lett belőle, Robert De Niro neve nélkül nem hiszem, hogy sikerült volna ekkora hírnevet szereznie ennek a filmnek, mert amúgy meg csak egy a tucatból.

2018.01.16 diumiu

Az egyik kedvencem ez a film. Kedves, bájos, nagyon jó és szerintem mindig aktuális témát dolgoz fel. Felhívja a figyelmet arra, hogy a nyugdíjasokról se feledkezzünk meg, ha már visszavonulnak a munka világától, sőt. Remélem ez a film sokakat bátorí... Több

2016.02.12 MMcFly2015

Sajnos a sok negatív hozzászólás jogos. Eljutottunk oda, hogy DeNiro nem, hogy nem garancia a jó filmre, de mostmár kemény rizikó megnézni az új filmjeit. Ezt vígjátéknak bepromózni a legnagyobb hiba volt. Egyszer nem tud nevettetni, és minden mondat... Több

2017.07.23 Lonka

Nem egy mozifilm kategória, kár volt rá a széles vászon. A története lehetett volna összetettebb és izgalmasabb és nem ennyire közhelyes és kiszámítható.

2017.01.09 MKristijan

Vasárnap esti filmnek kellemesnek mondanám, nem vártam el tőle semmit. Arra volt szükségem hogy ellazítson és elfelejtsem hogy holnap hétfő. Meg is tette. Néha jól jön az ilyen film is. :)

2019.07.29 Greeta

Adva volt egy jó alapötlet, de olyan kis semmilyen lett a film. Tipikusan az a darab amit megnézel és 2 nap múlva mér alig emlékszel rá.

2019.04.19 petraszab

Olyan kis lagymatag a története, egy esős szombat délutánra megfelelő, de elég hamar elfelejti az ember a filmet.