Thor: Sötét világ

Thor: The Dark World

2015.01.31 retine43

Az összes Marvel filmhez hasonlóan ez is egy könnyed délutáni szórakozás, sőt a jellegéből adódóan valóban inkább mese, vagy fantasy, de annak teljesen rendben van. Egyszerű, de azért egy minimális izgalom van benne, akciódús.

2015.01.31 Fakesz

Asgard gyönyörű, elég sok dolog történik a filmben, de remekül megvalósítják és nem lesz túlzsúfolt :)

2015.01.27 Tresor

Nah egy jó szuperhősös film a mai napokban :D Ritka mint a fehér holló.

2015.05.20 Pumpu

Ma már a CGI-nek, meg mindenféle grafikai eszköznek köszönhetően vizuálisan bármit elő lehet állítani, olyan látványvilágot tudnak kreálni az animátorok, hogy néha tátva marad a szám. De ettől függetlenül úgy érzem, hogy még sok film marad meg azon a... Több

2014.11.30 dosty

Bevallom, elvesztettem a fonalat valahol. Van a Gonosz és vele szemben a Jó, és aztán ugrálnak az időben, és van az elmaradhatatlan szerelmi szál. Látványos butaság, megbántam, hogy ennyi időt szántam az életemből erre a filmre.

2015.02.10 mary_chan

Ez a rész is nagyon tetszett, akárcsak az első. Az egész történetet remekül összehozták, tele akcióval. Tom Hiddleston pedig még mindig remekül játssza Loki-t.

2015.02.21 makikaki

nagyon érződik a rendező és zeneszerző váltás, és elég nagy súlyban építenek az avengersre, így nem állja meg önállóan helyét. Ugyanakkor több poén és oldottabb hangulat jellemzi, így a változás nem feltétlen rossz irányú. Akár többször is megnézhető.

2016.01.05 Marcello

Nagy durranás folytatásnak több akció humor tetszik a szerelmi szál az is jó hogy csak Asgrdba játszodik

2015.04.03 Hanna_09

Könnyed esti film a család számára. Követi a többi Marvel film felépítését, ami azért nem jó, mert az ember újdonságot vár minden filmnél. Van benne pár akció jelenet, de ami igazán megdöbbentő, az a vége. :D Az a csavar például dobott a filmen.

2018.10.03 migoras

Nagyon szeretem a Marvel univerzumot, szóval kicsit elfogult vagyok. Loki nagyon tetszett, a filmben egyébként sok az amerikai közhely, de ezeket én viccesnek találom. Szórakoztatnak ezek a filmek, mert nagyon látványosak és jó karakterek vannak benne.