Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Ó, anyám!

(Snatched )
Ó, anyám!

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Emilyt (Amy Schumer) kirúgja a pasija, ő meg azt hiszi, hogy összedőlt a világ. Pedig a világ csak ezután dől össze: ugyanis a pár éppen egzotikus vakációra indult volna, és a magára maradt csaj jobb híján rábeszéli szuperóvatos anyukáját (Goldie Hawn), hogy ő utazzon el vele Dél-Amerikába.Ennyire különböző két nő még nem volt egy családban. Nem bírják elviselni egymást, és ezt meg sem próbálják letagadni. A botrányos utazás azonban csak a kezdet: mert még el is rabolják őket. Ha ki akarnak jutni a dzsungelből, anya és lánya kénytelen összefogni… de ahhoz hihetetlen és elképesztően dilis kalandokat kell kiállniuk.
Goldie Hawn, a 80-as, 90-es évek egyik legnépszerűbb vígjátéki színésznője 14 év szünet után vállalt újra szerepet, hogy a 21. század egyik legbelemenősebb, gátlástalanul vicces komikájával, Amy Schumerrel együtt játszhasson a Női szervek és a Városfejlesztési osztály-sorozat írójának filmjében! (Intercom)

2017. 05. 23. 13:17

Vicces film. Ennyi amit tudnék rá mondani. Szereplőktől többet vártam. Amíg néztem lekötött a film , de talán többször nem nézném meg. Ezért csak 4 csillag.

2017. 05. 28. 14:40

Jó film volt de jobbra számítottam. Amy hozta amit a Kész katasztrófába Goldien meg látszik a kihagyás , de még így hozza amit kell.

2017. 05. 12. 10:37

Őszintén szólva nem vagyok teljesen meggyőzve, egyszeri alkalomra megteszi, de azért egy kicsivel többet vártam Hawn visszatérésétől. Csajos buddie movie, aminek megvannak a maga jó pillanatai, melyekre bőven jutnak hullámvölgyek is.

Tom Bateman
Wanda Sykes
Joan Cusack
Óscar Jaenada
Amy Schumer

Goldie Hawn a forgatáson párkapcsolati tanácsokat is adott fiatal kolléganőjének, Amy Schumernek. A tapaszalt színésznő állítólag azt a tanácsot adta neki, hogy: „Akarni kell, hogy együtt maradjatok. Ha mindketten akarjátok, menni fog.” (IC Press)

Goldie Hawn a film premierje kapcsán adott interjúban mesélt a férjével, Kurt Russellel való találkozásának részleteiről. A színésznő elmondása szerint a közös meghallgatáson Russell másnapos volt, és zavarában azt találta mondani neki, hogy „Hú, de jó tested van…”.

Az Ó, anyám premierje április 26-án volt Londonban, egy divatmagazin szervezésében zárt körben először vetítették le Amy Schumer és Goldie Hawn közös, új vígjátékát. Az eseményen mindkét főszereplő részt vett, és a vetítés után még maradt is egy kicsit, hogy újságírók kérdéseire válaszoljon, és csináljon egy közös tömegszelfit a rajongóival. – Tizenöt éve kábé nyugdíjba mentem, és csöppet sem hiányzott a filmezés – vallotta be a romantikus komédiák egykori királynője, Goldie Hawn. – De egy-két éve azért kezdtem úgy érezni, hogy jó lenne kicsit visszalesni a szakmámba, érdekes helyekre utazni, szöveget tanulni… és pont ekkoriban találkoztam Amyvel, aki mutatott egy forgatókönyvet, ami nagyon bejött. Úgyhogy, legalább olyan örömmel tértem most vissza a szakmámhoz, amilyen örömmel ott hagytam. És amilyen örömmel mindjárt újra elhagyom. (IC Press)

VOX.hu - Ó, anyám!
Goldie Hawn nagy visszatérésének szánták ezt a filmet, de inkább Pogány Juditra fogunk belőle emlékezni. 55/100