Közösség

Vélemény:

 

66 Országúti bosszú

(2014)

Puszta és lassú üldözések..

 
Erik Csok   2026.06.24 20:57
0

Nagyon egy furcsa film, amikor vége lett, nem tudtam eldönteni, hogy most tetszett ez nekem, vagy sem. Végül arra jutottam, hogy habár voltak benne jó részek, számomra ez csak egy közepes film volt, ami amúgy nagyon lassú. Tényleg, lehet aki el kezdi az nem ér el a végéig, engem annyira le tudott kötni, hogy végig nézzem, de hát ez én vagyok. Amúgy a világ amiben játszódik az tetszett, jó a környezet, hangulatos, egy kevés akció is akad, de ennyi. Pofon egyszerű a sztori, ami amúgy a végén értelmet nyer úgymond, de ez sem a legerősebb. A színészi játék az ami még elviszi, mert Guy Pearce és Robert Pattinson nagyot játszik, főleg az utóbbi, ez volt az első komolyabb film ahol be mutatta, hogy több annál mint ami az Alkonyat filmekben volt. Kinek ajánlom? Őszintén, annak, aki szereti a kicsit el vontabb és lassú filmeket, ne várjon az ember egy Mad Max féle akciófilmet!