Felejthetetlen

Felejthetetlen

Unforgettable

Carrie Wells korábban a rendőrségnél dolgozott, azonban egy baleset miatt felhagyott ezzel a pályával. Egy nap felkeresi őt volt kollégája, Dylan Walsh, aki tudomást szerzett Carrie különös képességéről. A nyomozó meggyőzi őt, hogy bámulatos memóriáját felhasználva segítsen a bűnesetek felderítésében.

(erare)

Premier (HU): 2011.11.09.

1. évad (2011) - 22 epizód
2. évad (2013) - 13 epizód
3. évad (2014) - 13 epizód
4. évad (2015) - 13 epizód

2018.02.17 Sonny

Annyira, de annyira sablonos. Van egy különleges képességű nyomozó, aki olyan ügyeket is fel tud deríteni, amit senki más nem. Ok, legalább azzal próbálták feldobni, hogy szemrevaló nőt raktak főszerepbe, de ettől még sajnos semmivel sem nyújt többet... Több

2014.11.18 miki

Az egyik legjobb krimi sorozat. Korábban Mentalista rajongó voltam, de egy idő után idegesített Teresa Lisbon karaktere. Ebben a sorozatban viszont Carrie Wells nagy kedvencem lett, örülök, hogy sikerült normális női főszereplőt találniuk.

A főszereplő hipermnéziában szenved, ami "az önéletrajzi emlékek abnormálisan erős megléte a tudatban". Ezek az emberek meglepő pontossággal tudnak visszaemlékezni saját múltjukra. * wikipédiaSzerző: rbernadett

A sorozatban tanácsadóként működött közre Marilu Henner, aki ugyanolyan hipermnéziában szenved, mint a főszereplő. Szerző: rbernadett