Sonny   2018. 02. 17.

Annyira, de annyira sablonos. Van egy különleges képességű nyomozó, aki olyan ügyeket is fel tud deríteni, amit senki más nem. Ok, legalább azzal próbálták feldobni, hogy szemrevaló nőt raktak főszerepbe, de ettől még sajnos semmivel sem nyújt többet más bűnügyi sorozatoknál. Ezt leszámítva végülis egész nézhető, de örülnék valami ütősebb sorozatnak.

miki   2014. 11. 18.

Az egyik legjobb krimi sorozat. Korábban Mentalista rajongó voltam, de egy idő után idegesített Teresa Lisbon karaktere. Ebben a sorozatban viszont Carrie Wells nagy kedvencem lett, örülök, hogy sikerült normális női főszereplőt találniuk.

A főszereplő hipermnéziában szenved, ami "az önéletrajzi emlékek abnormálisan erős megléte a tudatban". Ezek az emberek meglepő pontossággal tudnak visszaemlékezni saját múltjukra. * wikipédia

A sorozatban tanácsadóként működött közre Marilu Henner, aki ugyanolyan hipermnéziában szenved, mint a főszereplő.